Avatar użytkownika

Audycja Zkury

5
patronów
71 
miesięcznie
2 300 
łącznie
5
patronów
71 zł 2 300 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Kawka dla podcastera - jeżeli podoba Ci się to, co nagrywam, możesz podziękować mi piątakiem, którego zapewne wydam na herbatkę, aby zwilżyć sobie usta podczas nagrywania kolejnych audycji. Dziękuję za takie wsparcie!
11 zł miesięcznie
Dostęp do dodatkowych audycji poprzez tajną grupę na FB oraz aplikację Patronite Audio
Dostęp do vlogów, do streamów, audycji LIVE, materiałów wideo z backstage'u, o czym informacje dostajesz poprzez grupę, oraz w treści audycji.
Możliwość głosowania i sugerowania tematów do audycji, pisania komentarzy, wchodzenia w dyskusję, które to sugestie, komentarze mogę wykorzystać przy nagrywaniu kolejnych audycji.
Jeżeli uda mi się zorganizować konkurs dla słuchaczy z jakimś wydawnictwem, autorem itp to spośród Patronów będzie wybierany zwycięzca.
22 zł miesięcznie
Wybierz 22 zł
25 dostępnych miejsc
- Napisz pytanie/komentarz/polemika na którą odpowiem na antenie audycji. Nazwijmy to "płatne Q&A". Można się nie zgodzić ze mną, wejść w polemikę etc - ja to przeczytam w podcaście, wplotę w tkankę audycji i ustosunkuję się. To może być poruszony cały temat, odnośnie kilku filmów, lub poprzednich audycji. Wiadomo, że co miesiąc dochodzą nowe audycje i tematy, więc możemy tak dyskutować w nieskończoność :) A może chcesz kogoś pozdrowić na antenie albo złożyć życzenia? OK.

- Wszystko to co w poprzednim progu.
54 zł miesięcznie
Wybierz 54 zł
11 dostępnych miejsc
- Nagram dla Ciebie spersonalizowany sygnał/budzik/skrzynka pocztowa w mp3 w konwencji HORROR/SF/comedy do wyboru. Będziesz mógł sobie ustawić to na telefonie jak krzyczę np. w imieniu Twojej teściowej: "Janie kowalski, odbierz, dzwoni Twoja teściowa!" Szczegóły i propozycje w audycjach.

- To co w poprzednich progach.

83 zł miesięcznie
Wybierz 83 zł
8 dostępnych miejsc
Skromniejsza wersja progu za 114zł "MYSTERY BOX" - wyślę Ci paczkę Mystery Box jednorazowo na trzy miesiące. Dodatkowo przez te trzy miesiące dostajesz wszystko z poprzednich progów.

Czym jest Mystery Box? Zobacz próg wyżej za 114zł.
114 zł miesięcznie
Wybierz 114 zł
11 dostępnych miejsc
Wyślę Ci MYSTERY BOX / TAKSPODZIANKĘ - zawartość tajemniczej paczki zmienna w zależności od miesiąca.

Przykładowa zawartość paczki:
Retro książka z dedykacją dla słuchacza, zaznacz czy chcesz kategorię SCIENCE FICTION/HORROR/KRYMINAŁ/ROMANS.
Porcja herbaty (specjalna selekcja Skury, w zależności od sezonu), którą na antenie sączy podkaster.
Kod do telefonicznego połączenia z kurą.
Odręczny liścik z podziękowaniami.
Drobne niespodzianki.

To co w poprzednich progach
Audio dzwonek/budzik/sygnał/sekretarka z progu 54
303 zł miesięcznie
Wybierz 303 zł
1 dostępne miejsce
Reklama/audycja - chcesz się zareklamować, nagrać audycję o Twoim projekcie? Możemy nagrać wspólnie odcinek (temat do dogadania - musimy wspólnie ustalić co będzie ciekawe dla słuchacza), Bądź przez dany miesiąc będę Cię reklamować w moich podkastach, dostaniesz "kącik reklamowy" gdzie przez 1 minutę będzie informacja o Tobie jako sponsorze, oraz o Twoim projekcie/firmie/stronie/inicjatywie/instytucji itp. Potrafię zareklamować w ciekawy sposób nawet i papier toaletowy w formie podcastu i połączyć to ze sztuką i kulturą, ale mimo to lepiej skontaktować się wcześniej i uściślić swoje oczekiwania/propozycje, aby każdy z nas był usatysfakcjonowany.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Audycja Zkury w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Audycje o kulturze: filmy, książki, muzyka, rozmowy, rozważania geeka, filmy zimowe i wakacyjne. Podkaster od 2011 roku (czynny i aktywny bez przerw!). Opowiada o filmach, które najlepiej obejrzeć zimą i tych, które dają więcej przyjemności latem. O literackiej klasyce, serialach i komiksach.

Od zawsze chciałem pracować w radiu, ale jakoś mi się to nigdy nie udało, więc od 2011 roku zacząłem regularnie nagrywać podkasty poświęcone szeroko pojętej kulturze.

KINO, MUZYKA, LITERATURA, KOMIKSY, PLANSZÓWKI, czasem podróże, a raczej spacery - to co mnie interesuje i fascynuje. Wszystkie podcasty przybierają formę recenzji, felietonu bądź eseju.

Zdecydowałem się założyć konto na Patronite, gdyż część ze słuchaczy sama mi to sugerowała. Widzę, że Patronite to miejsce, które wspiera i pozwala pasjonatom utrzymywać się ze swojej pasji - uważam, że to wspaniałe, że niektórym udaje żyć się z tego co kochają. Być może za jakiś czas mnie też się to kiedyś powiedzie.

W planach mam kontynuowanie "podkastowania", jest jeszcze sporo do zrobienia w tym zakresie: potrzebuję sprzętu do nagrywania, czasu, pieniędzy i motywacji, aby dalej robić to regularnie. Chcę stworzyć dodatkowe serie audycji, przede wszystkim audycję o muzyce gdzie będę recenzował płyty: "Muzyczne ADHD", chcę dalej tworzyć niszowe serie takie jak "Filmy zimowe" (gdzie omawiam kino z motywami zimy w tle, bez względu na datę produkcji i gatunek), "Filmy wakacyjne" - filmy o podróżach, górach, morzu itp, a także spin off... "Filmy domowe" - czyli audycje o filmach, których akcja ma miejsce w domu/dworku/pałacu/zamczysku, a sam dom i jego architektura jest ważna dla całej historii.

Chcę analizować także kinowe nowości, dostępne w kinach, gdyż jak każdy kinofil uwielbiam seanse na wielkiej, zaciemnionej sali. Jeśli mógłbym poświęcić więcej czasu na nagrywanie chciałbym zapraszać więcej gości do rozmów o sztuce i kulturze.

 

Moich audycji możecie słuchać na Konglomeracie Podcastowym, gdzie wraz z grupą dobrych znajomych nagrywamy swoje podcasty, a czasem wspólnie prowadzimy dyskusje.

 

O filmach, które najlepiej obejrzeć zimą i tych, które dają więcej przyjemności latem. O literackiej klasyce oraz najnowszych serialach. O popkulturze. I nie tylko.

Uwielbiam science fiction, horror i szeroko pojętą fantastykę.

Znany jestem także jako ŻarłokTV - czyli YouTuber, który kocha dobre żarcie, nagrywam wywiady z kucharzami, właścicielami knajp, blogerami, specami z gastro świata, o tym co warto spróbować (głównie w Krakowie).

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Audycja Zkury w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Nagraj coś wincyj!
  • 500 zł miesięcznie
  • 429 zł brakuje
14%
Dodatkowe dwie audycje, tylko dla Patronów.
Nagrywaj regularnie
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 929 zł brakuje
7%
Dodatkowe cztery audycje w miesiącu, tylko dla Patronów.
A może jeszcze jakiś bonus? Stream? Vlog z lasu lub z kałuży roztapiającego się śniegu? Będzie bonus.
Rozwój
  • 2 200 zł miesięcznie
  • 2 129 zł brakuje
3%
Ten cel miesięcznego wsparcia pozwoli mi na zwiększenie pracy przy podcastingu i rozwój projektu, zarówno pod względem technicznym jak i ciekawych podcastów (np ciekawi goście, wyjazd w teren, lepszy sprzęt, etc, albo nawet nie lepszy tylko porządny sprzęt, który potrzebuje baterii i konserwacji).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Audycja Zkury już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

SpokoWap
SpokoWap
5 zł
Jakub Szczotka
Jakub Szczotka
22 zł
Mateusz Skoczylas
Mateusz Skoczylas
11 zł
Paweł Świątek
Paweł Świątek
11 zł
Anonimowy patron
22 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.