Śledztwo Pisma

W Patronite od 30.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
4 490 łącznie

Przygotowanie treści do drugiego sezonu "Śledztwa Pisma"

20 000 zł

22%

osiągnięto

15 510 zł

brakuje


Osiągnięcie celu pozwoli nam na zebranie materiałów i przygotowanie treści do drugiego sezonu „Śledztwa Pisma” - emisję planujemy już na lato 2020 roku! Dzięki zaangażowaniu Patronów i Patronek chcielibyśmy współfinansować część kosztów przygotowania treści, a później produkcji i emisji. Równocześnie szukamy innych źródeł finansowania, które będą uzupełniać środki niezbędne do pokrycia wszystkich kosztów realizacji i promocji.

Pierwszy sezon "Śledztwa Pisma" okazał się wielkim sukcesem. Ma już blisko pół miliona wysłuchań i pobrań. A my otrzymaliśmy od słuchaczy i słuchaczek dużo pozytywnych recenzji, słów poparcia i zapytań co dalej. Dlatego zdecydowaliśmy się na realizację kolejnego sezonu, z nową, trzymającą w napięciu historią, z ciekawą fabułą i zaskakującymi zwrotami akcji. Duża dawka emocji gwarantowana.
Oczywiście, tak jak sezon pierwszy, kolejny też będzie do wysłuchania za darmo na stronie śledztwopisma.pl, w kanałach „Śledztwa” na YouTube, Spotify, Apple Podcast, Google Podcast i wielu innych.

Dla Patronów i Patronek szykujemy sporo wyróżnień, takich jak: wcześniejszy dostęp do premier nowych odcinków, unikalne treści, nigdzie wcześniej niepublikowanych materiałów - zarówno z pierwszego, jak i nowego sezonu.

Liczymy na to, że uda się zgromadzić wystarczająco dużą grupę Patronów i Patronek, aby wyprodukować nowy sezon.

- Fundacja Pismo, producent "Śledztwa Pisma”
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ania
Ania
Próg: 10 zł
Karolina Alama
Karolina Alama
Próg: 10 zł
Tomasz Paziewski
Tomasz Paziewski
Próg: 10 zł
Kasia Kret
Kasia Kret
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł