Maciej "Ślimak" Starosta

W Patronite od 17.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 767

Liczba Patronów: 1380

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
506 miesięcznie
7 182 łącznie
Cześć, tu Ślimak z Acid Drinkers, Flapjack i SIQ. Ostatnio koncertowo u mnie nie za dobrze i przez najbliższe miesiące też wiele nie pogram, dlatego proszę Was o wsparcie, a w zamian oferuję moje doświadczenie, miłe słowo a nawet dziwne gadżety. Zapraszam na mój profil!

O Autorze

Cześć, tu Ślimak z Acid Drinkers, Flapjack i ostatnio SIQ. Część z Was słyszała i widziała mnie z Arką Noego, Houkiem, 2Tm2,3 i Hunterem. Gram na perkusji od ponad 30 lat. Jakiś czas temu zostałem najbardziej inspirującym perkusistą wszech czasów według czytelników Magazynu Perkusista. Mam na koncie Fryderyki, dyplomy, kilkanaście płyt z Acidami, cztery płyty z Flapjackiem, jedną z moją nową kapelą SIQ, gościnne udziały w nagraniach wielu kapel, ale przede wszystkim uznanie wielu miłośników muzyki i cudownych przyjaciół w całym kraju i za granicą.
Właśnie dla Was chce mi się grać i dalej tworzyć. Tęsknię niemiłosiernie za koncertami, klubami, tremą, kapiącym z sufitu potem, spotkaniami z Wami, podróżami busem, żarciem w przydrożnych barach i nie tylko.
Dzięki prowadzonym przeze mnie warsztatom perkusyjnym udało mi się w miarę spokojnie przeżyć 2020 rok. Ale nie wiadomo kiedy uda mi się wrócić do klubowego grania z moimi zespołami, o plenerach raczej też mogę zapomnieć, więc pragnę prosić Was tutaj o wsparcie. 

Obecnie przygotowuję nowy album z zespołem SIQ, który w najbliższych miesiącach chciałbym zarejestrować i wydać do końca tego roku. Niebawem także zamierzam z kolegami robić materiał na kolejną płytę z Acid Drinkers. 

Będzie mi miło, jeśli będziecie tutaj wspierać mnie i moje muzyczne działania tak po prostu. Ale możecie też skorzystać z lekcji gry na perkusji (stacjonarnie i online), otrzymać komplet moich sygnowanych pałek albo naciąg, zarezerwować sobie mnie jako perkusistę sesyjnego albo spotkać się on-line i pogadać.

Zachęcam Was do comiesięcznego wsparcia, co pozwoli mi spokojnie pracować nadal nad muzyką i da mi poczucie, że warto dalej grać i tworzyć.

Chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą i poprowadzę dla Was lekcje gry na perkusji.
Mam doświadczenie w prowadzeniu nauki zarówno stacjonarnie jak i online, o czym przekonali się uczestnicy programu #kulturawsieci. 
W trakcie konsultacji indywidualnych ustawię Wasze ręce i całą sylwetkę, nauczę gry od podstaw a osobom bardziej zaawansowanym pomogę rozwinąć warsztat. Do dyspozycji uczestników będzie u mnie w pracowni zestaw perkusyjny firmy Pearl, blachy Zildjian i elektronika Yamahy.
Z uczniami internetowymi prowadzę lekcje przez Skype przy Waszych zestawach - musicie też mieć dostęp do internetu.

A może jesteście zbieraczami koncertowych gadżetów? Możecie wesprzeć mnie i w zamian dostać sygnowane przeze mnie pałki Meinl Stick & Brush albo naciąg.

 

Macie kapelę, ale brakuje Wam bębniarza do nagrania numeru albo płyty? Mogę dla Was zaaranżować perkusję i nagrać ślady w studiu (proszę najpierw o kontakt mailowy). Mam doświadczenie przy produkowaniu płyt Acid Drinkers, Flapjacka i SIQ. Zapraszam do współpracy!

 

Koncerty to nie tylko muzyka na żywo, podróż, imprezy w hotelu, ale przede wszystkim spotkania z ludźmi. Z niektórymi z Was znam się od dekad, mieliśmy okazję wiele razy gadać. Zapraszam Was na spotkanie on-line raz w miesiącu. W większej grupie. Wiem, że wielu fanów grania na żywo tęskni przede wszystkim za towarzystwem i pogaduchą. Spotkajmy się w jakiś sobotni wieczór i powspominajmy. Oczywiście będziecie mogli mnie zapytać o mój sprzęt perkusyjny, nagrywanie. A może wyda się na jaw jakaś historia, której jeszcze nie znaliście. Do zobaczenia!

Zdjęcia na moim profilu: Maciej Pieloch, Rafał Kotylak


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Drozda
Piotr Drozda
Próg: 50 zł
Grzegorz Krysiński
Grzegorz Krysiński
Próg: 10 zł
Andrzej Szybist
Andrzej Szybist
Próg: 240 zł
Maciej Kolpak
Maciej Kolpak
Próg: 130 zł
Łukasz Popiół
Łukasz Popiół
Próg: 26 zł
Natalia Tomaszewska
Natalia Tomaszewska
Próg: 50 zł