Slow Fashion SALE

W Patronite od 02.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 42

liczba Patronów: 15

521 patronów
5 675 zł miesięcznie
Dzień dobry! Jestem administratorką bloga i grup sprzedażowych Slow Fashion SALE, które oferują przestrzeń do zakupu i sprzedaży nieużywanych przedmiotów. Kupując rzeczy z drugiej ręki ograniczamy zakup rzeczy nowych, a wszyscy mamy świadomość, jak destrukcyjnie na środowisko wpływa przemysł modowy.

O AutorzeStrona Slow Fashion SALE powstała z potrzeby dbania o środowisko i uświadamiania ludzi, jak przemysł odzieżowy destrukcyjnie wpływa na naszą planetę. 

Wierzę w ideę slow fashion, namawiam aby kupować mniej i wybierać rozsądnie. 
Jedną z form przeciwstawiania się fast fashion jest dawanie rzeczom drugiego życia, zarówno przez kupowanie jak i sprzedawanie rzeczy z tzw. drugiej ręki.

W tym celu powstały grupy sprzedażowe, które są idealną przestrzenią dla odsprzedawania nieużywanych przez nas i innych rzeczy. 

Każda rzecz wystawiona w Grupie jest oceniana pod względem jakościowym, dbam o wygląd postów, dobre zdjęcia i korzystne ceny. Dzięki temu w grupie można kupić rzeczy unikatowe, dobrych marek, które przetrwają latami, za to w świetnych cenach! 
Szacuje się, że w przyszłości rynek używanej odzieży zdominuje zakupy, będziemy tego częścią!

Slow Fashion SALE to grupa tylko dla kobiet, Slow Fashion SALE Men to grupa z męskimi rzeczami i Slow Fashion SALE Kids to grupa z rzeczami dla dzieci. Każdy może znaleźć coś dla siebie, zapraszam do dołączenia do naszej społeczności oraz oczywiście do wspierania mojego projektu?

https://www.facebook.com/Slow-Fashion-SALE-110363727074341/

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!