Slow Fashion SALE

W Patronite od 02.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 75

Liczba Patronów: 39

Zostań Patronem
Kup na prezent
444 patronów
5 835 miesięcznie
Dzień dobry! Jestem administratorką bloga i grup sprzedażowych Slow Fashion SALE, które oferują przestrzeń do zakupu i sprzedaży ubrań i akcesoriów. Kupując rzeczy z drugiej ręki ograniczamy zakup rzeczy nowych, a wszyscy mamy świadomość, jak destrukcyjnie na środowisko wpływa przemysł modowy.

O AutorzeStrona Slow Fashion SALE powstała z potrzeby dbania o środowisko i uświadamiania ludzi, jak przemysł odzieżowy destrukcyjnie wpływa na naszą planetę. 

Wierzę w ideę slow fashion, namawiam aby kupować mniej i wybierać rozsądnie. 
Jedną z form przeciwstawiania się fast fashion jest dawanie rzeczom drugiego życia, zarówno przez kupowanie jak i sprzedawanie rzeczy z tzw. drugiej ręki.

W tym celu powstały grupy sprzedażowe, które są idealną przestrzenią dla odsprzedawania nieużywanych przez nas i innych rzeczy. 

Każda rzecz wystawiona w Grupie jest oceniana pod względem jakościowym, dbam o wygląd postów, dobre zdjęcia i korzystne ceny. Dzięki temu w grupie można kupić rzeczy unikatowe, dobrych marek, które przetrwają latami, za to w świetnych cenach! 
Szacuje się, że w przyszłości rynek używanej odzieży zdominuje zakupy, będziemy tego częścią!

Slow Fashion SALE to grupa tylko dla kobiet, Slow Fashion SALE Men to grupa z męskimi rzeczami i Slow Fashion SALE Kids to grupa z rzeczami dla dzieci. Każdy może znaleźć coś dla siebie, zapraszam do dołączenia do naszej społeczności oraz oczywiście do wspierania mojego projektu?

https://www.facebook.com/Slow-Fashion-SALE-110363727074341/

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika