W Patronite od 17.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 200

Liczba Patronów: 190

Zostań Patronem
Kup na prezent
113 patronów
2 890 miesięcznie

Rozwój produkcji filmów - wyjście w świat nauki i techniki

6 000 zł

miesięcznie

48%

osiągnięto

3 110 zł

brakuje

Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, będących widzami TOWARÓW MODNYCH oraz pozostałych serii, w tym was, drodzy Patroni, udało się zorganizować wszystko tak, by w roku 2022 zająć się kanałem w stu procentach, traktując go jako główne i jedyne zajęcie zawodowe. Dlatego też kanał RUSZYŁ Z PEŁNĄ MOCĄ i filmy zaczęły pojawiać się regularnie - w każdy poniedziałek i piątek o 17.00

Ambicje jednak nie kończą się na tym etapie. Niedawna, pilotażowa seria, nagrywana już poza studiem, w krakowskim synchrotronie SOLARIS, otwiera nowy rozdział. Pragnę obecnie wyjść ze znanego już wszystkim pokoiku ze ścianą z cegieł i pokazać świat współczesnych osiągnięć naukowych jak i historii, odwiedzając MIEJSCA ZWIĄZANE Z NAUKĄ i MUZEA, przede wszystkim związane z techniką, nie tylko polskie.

Niestety to wszystko kosztuje, jak również profesjonalne utrzymywanie kanału, już nie w formie hobbystycznej, a zawodowej, z całą konsekwencją rzeczy. Dlatego pozwalam sobie prosić was o finansowanie przedsięwzięcia. Każda, nawet najmniejsza kwota, to KROK BLIŻEJ DO CIEKAWYCH ZBIORÓW ŚWIATOWYCH, o których chciałbym opowiadać. I pragnę zaznaczyć, że to już nie jest chwilowy kaprys, dziś - także dzięki wam - mogę się już pochwalić stworzeniem PONAD DWUSTU FILMÓW nakręconych w ciągu ostatnich trzech lat. Niech one zaświadczą o tym, że rzecz, którą możemy zrobić wspólnie, ma sens.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim wspierającym moją inicjatywę i do zobaczenia w kolejnych filmach :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Domański
Maciej Domański
Próg: 100 zł
Sławomir Dobija
Sławomir Dobija
Próg: 10 zł
Michał Dudziński
Michał Dudziński
Próg: 10 zł
Samuel Gacek
Samuel Gacek
Próg: 20 zł
Wojtek Wacławik
Wojtek Wacławik
Próg: 20 zł
Szczur
Szczur
Próg: 10 zł