Somi.livee

Siemanko! Mam na imię Karolina, ale możesz mówić mi Somi ;) Prowadzę kanał głównie gameingowy (ale nie tylko)! Staram się pokazać Ci gry, które sprawiają mi najwięcej frajdy. Jeśli masz ochotę zostań ze mną na dłużej! :)

O Autorze


Kim jestem?

Mam na imię Karolina i chociaż może nie wydawać się tak na pierwszy rzut oka to jestem bardzo nieśmiałą i skromną osobą. Dlatego tak wielkim dla mnie zaskoczeniem było gdy dosyć niedawno zaczęłam przygodę z youtubem (całkiem przypadkowo) i cóż... chyba stało się to moją pasją. 


Czym się zajmuję?

Weekendowo - studentka. Kierunek? Kiedyś może zdradzę. ;) 

Na co dzień - uwielbiam wszystko co twórcze a więc: rysuję, maluję, wyszywam haftem krzyżykowym, robię grafikę komputerową, montuje filmy i przede wszystkim tworze dla Was kanał o przeróżnych grach komputerowych. 


Jakie mam plany na przyszłość? 

  • Rozwinąć kanał na Youtube, czyli regularnie nagrywać nowe odcinki z mega gierek, testować nowości i montować dal Was w jak najlepszej jakości.
  • Rozwinąć socjalne, aby mieć z Wami jeszcze lepszy kontakt (Facebook, Instagram, Discord)

Dlaczego jestem na Patronite?

Bo potrzebuje Waszego wsparcia!

Uwielbiam Was jako moich widzów i chcę prowadzić dla Was ten kanał najlepiej jak potrafię! Niestety obecnie ograniczają mnie mocno koszta takiej pracy. Jak wiecie sprzęty komputerowe nie są tanie i nie dam rady sama sfinansować potrzebnego sprzętu, nowych gier do testów i miejsca pracy w którym mogłabym spokojnie tworzyć dla Was nowe, lepsze materiały.

Będę wdzięczna za każde udzielone mi wsparcie. <3


O to moje przykładowe prace:

Proszę zostań ze mną jako moje wsparcie - mój Patron ! <3

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)