Avatar użytkownika

SOS KOTY Mielec

9
patronów
310 
miesięcznie
4 230 
łącznie
9
patronów
310 zł 4 230 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje dobre serce! ❤️ Pomagasz kotom realnie razem z nami – kupujesz właśnie 2 puszki, które my zaniesiemy do kociego żłobka i nakarmimy nimi nasze Pu-Chatkowe maluszki, które jedzą jak smoki kilka razy dziennie. Wystarczy usłyszeć ich płacz i już jesteś gotów kupić im zgrzewkę karmy byleby tylko napełnić te małe brzuszki.
NAGRODA: to błogie uczucie, że nasze bezdomne kocio rzuca się na dobrą karmę zafundowaną przez Ciebie 🧡 A my go potem dla Ciebie wygłaskamy i wymiziamy 🤗
25 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje dobre serce! ❤️ Twoje wsparcie to dla naszych kotów pewność jutra bo kupimy im za to karmę i żwirek.

NAGRODA: właśnie robisz coś bezcennego dla naszych kotów - dajesz im poczucie bezpieczeństwa. To dla Ciebie największa nagroda bo kochasz koty 🧡
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje dobre serce! ❤️ Właśnie dorzucasz się do leczenia kota, który trafił do nas dlatego, że nie miał mu kto pomóc. Teraz jest w dobrych rękach - naszych i Twoich. Leczenie, operacje i profilaktyka to ogromne koszty. Dzięki Twojej pomocy możemy bez wahania przyjąć kolejnego potrzebującego biedaka.

NAGRODA: Wiesz, że realnie pomagasz kotom za naszym pośrednictwem. Zawsze chciałeś to robić i teraz znalazłeś na to sposób 🧡
100 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje dobre serce! ❤️ Ta kwota pozwala nam wykastrować kotkę, która już nie urodzi niechcianych dzieci. Dzięki Twojej pomocy mniej kociąt urodzi się tylko po to by umierać w męczarniach.

NAGRODA: Masz pewność że uczestniczysz w pomaganiu kotom w mądry i najskuteczniejszy sposób 🧡

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SOS KOTY Mielec w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ratujemy koty, leczymy, dajemy im nowe życie. SOS KOTY Mielec ratuje koty porzucone, ranne i chore. Nasza Pu-Chatka to miejsce, w którym już ponad 350 kotów dostało szansę na nowe życie. Nie otrzymujemy żadnych dotacji, a nasza działalność jest możliwa tylko dzięki darowiznom.

Nasze małe stowarzyszenie SOS KOTY Mielec pomaga głównie kotom, wolno żyjącym i zgłaszanym nam kotom porzuconym, podrzuconym, przeznaczonym do utopienia, rannym, chorym. Przyjmujemy koty z Mielca i okolicznych wiosek.

Istniejemy bez żadnych dotacji od miasta, tylko i wyłącznie dzięki darowiznom i darom przekazywanym dla naszych kotów. Od czerwca 2020 roku prowadzimy dom dla kotów – Pu-Chatkę. Mamy tam 3 pokoje, łazienkę i korytarz. Od tego czasu w Pu-Chatce schronienie znalazło ponad 350 kotów, a wiele z nich znalazło później sprawdzone domy stałe. W tej chwili pod naszą opieką jest ponad 60 kotów.

W ramach naszej działalności zapewniamy leczenie, zabiegi, operacje, kastracje dla kotów pod naszą opieką, ale i także kotów zgłaszanych nam przez ubogich właścicieli albo kotów znalezionych np. po wypadku, które zostają w domu osób, które je znalazły, my jednak pokrywamy koszty leczenia tych kotów.  Płacimy za diagnostykę, za odrobaczanie, odpchlenie, robimy wszystkim kotom testy na FeLV/FIV. Kupujemy ogromne ilości dobrej jakościowo karmy i żwirku dla naszych kotów, karmy specjalistyczne, klatki i wyposażenie klatek, zabawki dla kotów. Cały rok oferujemy ludziom darmowe kastracje dla ich własnych kotów i kotów wolno żyjących, którymi się opiekują, a kładziemy nacisk głównie na koty z terenów wiejskich. Cały rok pomagamy kotom wolno żyjącym, same dokarmiamy te koty i rozdajemy karmicielom dobrej jakości karmę suchą i mokrą oraz karmę mokrą pozyskiwaną czasami od sponsorów.

Poświęcamy cały swój czas na prowadzenie Pu-Chatki (dyżury po kilka godzin dziennie, w czasie których sprzątamy pokoje, klatki, kuwety, zamiatamy tony żwirku, myjemy miski, karmimy koty, podajemy leki, wozimy koty do weterynarza, głaskamy, socjalizujemy, bawimy) i na pozyskiwanie środków na to wszystko, na szukanie domów dla kociaków. Jest szaleństwo i totalne zmęczenie z przepracowania, ale i satysfakcja, że tyle kocich żyć udało się nam uratować, że mają teraz ciepłe posłanka, jedzenie, opiekę. I oczywiście największa satysfakcja gdy uda nam się znaleźć dla nich dobre domy.  Nie pobieramy pensji za naszą pracę na rzecz naszych kotów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SOS KOTY Mielec już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Mateusz Łassa
Mateusz Łassa
10 zł
Anonimowy patron
25 zł
Żaneta Kruk
Żaneta Kruk
50 zł
Wiktoria Pytlakowska
Wiktoria Pytlakowska
50 zł
Ewelina Morawiec
Ewelina Morawiec
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.