Avatar użytkownika

Piotr Druzd

0
patronów
0 
miesięcznie
240 
łącznie
0
patronów
0 zł 240 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie. Z pewnością wspomnimy o Tobie w napisach końcowych naszych filmów na Youtubie, a także na naszych profilach w mediach społecznościowych.
25 zł miesięcznie
Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie. Z pewnością wspomnimy o Tobie w napisach końcowych naszych filmów na Youtubie, a także na naszych profilach w mediach społecznościowych. Dodatkowo otrzymasz naklejkę na tył samochodu lub szybę, który sprawi, że inni dowiedzą się, że wspierasz szczytny cel :)
50 zł miesięcznie
Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie. Z pewnością wspomnimy o Tobie w napisach końcowych naszych filmów na Youtubie, a także na naszych profilach w mediach społecznościowych. Ponadto otrzymasz naklejkę na tył samochodu lub szybę, który poinformuje innych, że wspierasz szczytny cel. Do tego, raz w roku otrzymasz któryś z naszych atrakcyjnych gadżetów.
100 zł miesięcznie
Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie. Z pewnością wspomnimy o Tobie w napisach końcowych naszych filmów na Youtubie, a także na naszych profilach w mediach społecznościowych. Ponadto otrzymasz naklejkę na tył samochodu lub szybę, który poinformuje innych, że wspierasz szczytny cel. Do tego, raz w roku otrzymasz któryś z naszych atrakcyjnych gadżetów, a także obligatoryjnie, koszulkę z naszym logotypem i wybranym przez Ciebie imieniem/ksywką :)
1000 zł miesięcznie
Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie. Będziesz naszym Patronem Premium w filmach na kanale Youtube, a wzmianka o Tobie będzie pojawiać się na początku naszych filmów. Możesz liczyć także na comiesięczny post w mediach społecznościowych, który będzie dotyczył Twojego wsparcia. Ponadto otrzymasz naklejkę na tył samochodu lub szybę, który poinformuje innych, że wspierasz szczytny cel. Otrzymasz także paczkę naszych gadżetów, a także obligatoryjnie, koszulkę z naszym logotypem i wybranym przez Ciebie imieniem/ksywką :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Piotr Druzd w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Bardzo często rodziny osoby, która zaginęła nie wiedzą jakie kroki podjąć, by rozpocząć poszukiwania. Jako ochotnicy przez cały proces przygotowania do rozpoczęcia akcji poszukiwawczej i pomagać w samych czynnościach w terenie. Nasz telefon alarmowy jest czynny 24 H/ 7 dni w tygodniu.

Nasza grupa powstała wskutek zaginięcia naszego przyjaciela Piotrka Pietrzaka. Piotrek zaginął bez śladu, a my postanowiliśmy pomóc w poszukiwaniach.

I tak się zaczęło…

Od tego czasu z dnia na dzień, coraz częściej myśleliśmy o założeniu podmiotu, który będzie zajmował się pomocą rodzinom i bliskim osób zaginionych. 

Z czasem, nasza grupa profesjonalizowała się, a przede wszystkim zaopatrzyła się w specjalistyczny sprzęt. Dzięki hojności głównego pomysłodawcy, posiadamy kilka samochodów, także auto z napędem 4×4, które szybko dojedzie w trudno dostępne miejsca.

Ponadto dysponujemy dronem z kamerą termowizyjną, który jest nieocenioną pomocą podczas wszelkiego rodzaju działań po zachodzie słońca, o czym możecie przeczytać w osobnej zakładce poświęconej nocnym poszukiwaniom.

To, co w głównej mierze charakteryzuje naszą grupę to jej interwencyjny charakter. Oznacza to, że nie kwestie formalne, nie autopromocja, branding i własny PR są dla nas najważniejsze. Najważniejsza dla nas jest rzeczywista pomoc, a przede wszystkim ratowanie ludzkich żyć. Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę z każdą organizacją czy służbami: policją, strażą pożarną, fundacjami, stowarzyszeniami i innymi podmiotami.

W planach oczywiście mamy dalszy rozwój. Być może dzięki patronom lub osobom, które do nas dołączą, rozszerzymy obszar naszego działania. 

Pomoc rodzinom osób zaginionych

Bardzo często rodziny osoby, która zaginęła nie wiedzą jakie kroki podjąć, by rozpocząć poszukiwania. Nasi ochotnicy przez cały proces przygotowania do rozpoczęcia akcji poszukiwawczej i pomagać w samych czynnościach w terenie.

Na razie jako ochotnicy, jednak już wkrótce jako oficjalnie zarejestrowana fundacja będziemy działać na rzecz rodzin i bliskich osób zaginionych.

Nasza grupa składa się wyłącznie z przeszkolonych i  profesjonalnych osób, także nieczynnych już strażaków czy ratowników, których wiedza i doświadczenie są niezbędne w obliczu poszukiwań osoby zaginionej.

 

Osoby zaginione - wspieramy poszukiwania

Oprócz oczywistej potrzeby zgłoszenia zaginięcia do służb tj. policji, możecie Państwo również skorzystać z naszej pomocy, zarówno poprzez przygotowanie do czynności poszukiwawczych, pracy w terenie, ale także skorzystać z naszych zasięgów i zaprzyjaźnionych mediów.

Strona www, a także nasze profile w mediach społecznościowych pozwolą na zwiększenie zasięgu poszukiwań, tym samym zwiększają szanse na szczęśliwe zakończenie poszukiwań. 

Jeśli są Państwo z najbliższej rodziny osoby zaginionej, serdecznie zapraszamy do jak najszybszego kontaktu. Każda sekunda może się liczyć.

Jeśli już zgłosiłeś zaginięcie bliskiej osoby na policji, zapraszamy do kontaktu.

Gwarantujemy grupę przeszkolonych i wykwalifikowanych ochotników, którzy chętnie i z dużą energią podejdą do każdego wyzwania w terenie. Pomożemy Ci zorganizować akcję poszukiwawczą w terenie. Ponadto, dzięki poprzez nasze profile w mediach społecznościowych oraz dzięki zaprzyjaźnionym mediom zwiększymy zasięg informacji o zaginionej osobie, co zwiększy szanse na szczęśliwe zakończenie sprawy.

Niezależnie czy osoba zaginiona to osoba dorosła, chora czy też jest dzieckiem, z pewnością możemy Ci pomóc w poszukiwaniach.

Jesteśmy ambitną i świeżo powstałą grupą, której celem jest pomoc każdemu, kto jej obecnie potrzebuje w sprawach związanych z poszukiwaniem osób zaginionych na terenie województwa mazowieckiego, ale też w innych częściach centralnej Polski.

To, co odróżnia nas od służb mundurowych to fakt, że reagujemy niemal natychmiast po zgłoszeniu. Niezależnie czy to środek letniego dnia, czy zimna grudniowa noc. Warunkiem udzielenia pomocy jest zgłoszenie sprawy na policję!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Piotr Druzd już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.