W Patronite od 23.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1028

Liczba Patronów: 1008

Zostań Patronem
7 patronów
180 miesięcznie
2 190 łącznie

Profesjonalna Mamka Wielogatunkowa - zakup odchowalnika weterynaryjnego

3 600 zł

60%

osiągnięto

1 410 zł

brakuje

Większość zwierzaków, która u nas się pojawia to maluchy. Oprócz michy potrzebują odpowiednich warunków temperatury, wilgotności. Nie możemy im zatrudnić mamki, ale - możemy kupić profesjonalny sprzęt, elektroniczną mamkę, która zapewni takie warunki. Profesjonalna mamka wielogatunkowa nazywa się odchowalnik weterynaryjny i niestety kosztuje dużo...

Zakup strzelby Palmera do czasowego usypiana zwierząt

7 000 zł

31%

osiągnięto

4 810 zł

brakuje

Każdy z Was pewnie się zastanawiał, w jaki sposób odławiamy dzikie ranne zwierzaki. Prawdę mowiąc my też się często nad tym zastanawiamy: jak to zrobić. Mamy żywołapki, ale... sarna do niej nie wejdzie ;). Ponadto sarna wskutek stresu może umrzeć. Tak, tak, to nie miejska legenda. Pod wpływem stresu u sarny dochodzi do tzw miopatii jeleniowatych (Capture myopathy) Przedłużająca się pogoń, długo trwająca nie fizjologiczna pozycja (sarna w sieci),przegrzanie to czynniki przyczyniające się do rozwinięcia całego szeregu objawów:
uszkodzenia mięśni, nerek, kwasicy i .... śmierci. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie tzw strzelby Palmera, broni pneumatycznej strzelająca zastrzykiem z substancją usypiającą. Dawki środka ustala wet.
Ale, taka broń tania nie jest. Wierzymy jednak, że razem uda się go zdobyć. Ot - grosz do grosza a będzie... strzelba.

Miska z wkładką leczniczą

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota miesięczna pozwoliłaby nam na bieżące leczenie, karmienie, sprzątanie, ćwiczenie chorych łap, skrzydeł...
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni