Spalmy to!

W Patronite od 03.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 55

Liczba Patronów: 78

Zostań Patronem
Kup na prezent
263 patronów
8 715 miesięcznie
271 825 łącznie

Projekt Blask

25 000 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

16 285 zł

brakuje

Wyobraźcie sobie ogromny kontynent, zamieszkany przez niezliczone ludy i rasy. Kontynent, cała centralna część jest oddzielona od reszty tajemniczymi, nieprzebytymi górami i zupełnie niedostępna… aż do teraz. Pierwsze ekspedycje różnymi sposobami właśnie dostały się na drugą stronę, gdzie odkryły zupełnie nowy świat – pełen niesamowitych istot, niespotykanych do tej pory roślin, starożytnych ruin… i pewnego tajemniczego minerału, który może na zawsze zmienić historię kontynentu. Kolejni śmiałkowie decydują się na podróż w głąb kontynentu, pragnąc bogactwa, sławy i potęgi. Zaczyna się wyścig.


Mamy pewien plan. Plan, nazywany przez nas Projektem Blask, jest taki, że chcemy stworzyć własny świat – fantastyczny i żywy, pełen interesujących miejsc, ludów, postaci i pomysłów. Chcemy, żeby był zarówno tłem naszej kolejnej kampanii, jak i miejscem, w którym możecie osadzić swoje własne historie.

Mamy zamiar profesjonalnie go opisać i zilustrować, na bieżąco udostępniając Wam wyniki naszej pracy. Chcemy zatrudnić osoby tworzące ilustracje i zajmujące się redakcją, jak również kogoś, kto odciąży nas w kwestii montażu naszych produkcji. Mamy w planach stworzenie wirtualnego podręcznika, pozwalającego Wam wygodnie odnajdywać informacje o naszym świecie, tak żeby mógł się stać tłem dla Waszych przygód RPG i inspiracją do wszelkiego rodzaju twórczości.

Dołącz do naszego Discorda dla wspierających, żeby być na bieżąco z postępami!Podstawowe koszty + wersja podcastowa

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki waszemu wsparciu możemy płynnie rozwijać projekt i opłacimy wszelkie podstawowe rzeczy związane z funkcjonowaniem kanału (materiały graficzne, podręczniki, oprogramowanie do montażu i gry).

Dodatkowo będziemy mogli przygotować technicznie dopracowaną wersję audio na Spotify i inne platformy podcastowe.

One-shoty i bonusowe materiały na kanale

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Możemy pozwolić sobie na spokojne prowadzenie regularnych sesji, a do tego mamy szansę zainwestować w ulepszenie sprzętu i więcej technicznej magii, żeby przygody naszej drużyny nadal trzymały tak unikalny poziom.

Znajdziemy dodatkowy czas (którego zawsze brakuje) na przygotowywanie bonusowych materiałów, takich jak sesje testowe, gdzie możemy sobie pozwolić nawet na więcej szaleństwa, bez obawy, że zdewastujemy podstawową rozgrywkę, czy one-shoty – czyli zamknięte krótkie historie, które mogą być osadzone na przykład w światach alternatywnych. Nasi bohaterowie wrzuceni w inną konwencję na jednorazową przygodę? A może zupełnie nowe, szalone postaci, które dzięki tym opowieściom będziecie mogli poznać? Wszystko jest możliwe!

Nasze media społecznościowe będą cały czas żyły, dostarczając wam regularnego contentu.

Dyskusje i tutoriale na kanale

8 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jesteśmy na plusie, możemy pozwolić sobie na eksperymenty i potężne rozniecenie ognia Spalmy to! Całe zaplecze, opłaty, sprzęt są załatwione, dzięki czemu możemy dzięki waszemu wsparciu bezpiecznie się rozwijać, zwiększać ilość wytwarzanych materiałów i rozwijać nasz fantastyczny świat. Hulają gadżety, nas mniej goni zawodowy czas, jest pięknie!

Na kanał wpada jeszcze więcej dodatkowych rzeczy: na przykład duże dyskusje ściśle związane z rozgrywką i te od niej odbijające (ale nadal w temacie) w postaci serii „D&D od kuchni”, czy skrupulatnie przygotowywane tutoriale, które pomogą wam wciągnąć się w technikalia papierowych systemów RPG i inne materiały.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Emilia Markowska
Emilia Markowska
Próg: 25 zł
XarduneK
XarduneK
Próg: 25 zł
Michał Paliński
Michał Paliński
Próg: 25 zł
Aleksandra Mikołajczyk
Aleksandra Mikołajczyk
Próg: 10 zł
Gabriela Wośko
Gabriela Wośko
Próg: 10 zł
Patryk Sokół
Patryk Sokół
Próg: 25 zł