Śpiewanie BEZ GRANIC !

W Patronite od 24.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Międzynarodowa idea ŚPIEWANIE BEZ GRANIC to integrowanie muzyczne, międzykulturowe, międzypokoleniowe. Zespół wokalny składający się z amatorów oraz solistów scen operowych! A w naszym repertuarze znajdują się najpiękniejsze dzieła operowe, chóralne, patriotyczne. Pomóż nam ŚPIEWAĆ BEZ GRANIC !

O Autorze

ŚPIEWANIE BE GRANIC TO GRUPA LUDZI KOCHAJĄCYCH MUZYKĘ I ŚPIEW, BEZ WZGLĘDU NA WIEK, POCHODZENIE CZY WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE MUZYCZNE...

 

             ... TO ZESPÓŁ WOKALNY SKŁADAJĄCY SIĘ ZARÓWNO Z AMATORÓW JAK I PROFESJONALISTÓW - SOLISTÓW SCEN OPEROWYCH !

Śpiewanie bez granic to wydarzenie cykliczne odbywające się na przełomie czerwca i lipca w postaci warsztatów wokalnych, koncertów oraz wyjazdów integrujących i dających przestrzeń dla wspólnego śpiewu.

Projekt powstał w 2017 roku i od tego czasu odbyło się aż 29 koncertów w Polsce i Norwegii. Plany mamy duże, jednak organizacja koncertów i wyjazdów wymaga od nas dużego wkładu finansowego i... BEZ CIEBIE - NIE DAMY RADY !

Głównym celem i nadrzędną myślą idei jest integrowanie się. Integrowanie muzyczne, międzykulturowe, międzypokoleniowe. Projekt jest rezultatem współpracy dwóch niezależnych stowarzyszeń, tj. polskiego Scena Kultury Wokalnej Śpiewanie bez Granic oraz norweskiego Polsk Norsk Kulturforhold "SAMHOLD"

NASZYM CELEM JEST ROZWÓJ WOKALNY KAŻDEGO MARZĄCEGO O TYM BY ŚPIEWAĆ NAJPIĘKNIEJSZE DZIEŁA OPEROWE...
... a także promowanie Polski i polskiej muzyki poza granicami kraju ! Organizacja NIEZWYKŁYCH KONCERTÓW OPEROWYCH W POLSCE I ZA GRANICĄ !

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem