Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Portal o serialach spoilerTV.pl powstał w 2009 roku i do tego czasu działa nieprzerwanie udostępniając informacje, zdjęcia, klipy wideo głównie o amerykańskich serialach, ale nie tylko. Staramy się na bieżąco zamieszczać nowe informacje dla wszystkich serialomaniaków.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Utrzymanie serwera i domeny
Dzięki temu będziesz miał pewność, że nasza strona nie zniknie w pewnym momencie z sieci. Z powodu ruchu i dużej ilości plików, serwer VPS to jedyne optymalne rozwiązanie.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 900 zł miesięcznie
brakuje 900 zł
Serwis nadal żyje
Po osiągnięciu tego celu jesteśmy w stanie poświęcić mu 2 godziny dziennie na aktualizacje, przy czym skupimy się na emitowanych serialach - informacje prasowe (opisy odcinków), zdjęcia promocyjne i klipy, a jeśli starczy czasu wtedy przeznaczymy go na informacje castingowe i inne.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1800 zł miesięcznie
brakuje 1800 zł
Serwis funkcjonuje tak jak teraz
Przy takiej kwocie jesteśmy w stanie utrzymać funkcjonowanie serwisu na takim poziomie jak to jest obecnie, czyli znajdziesz na nim: zdjęcia promocyjne, klipy, informacje prasowe (opisy odcinków), informacje castingowe, informacje o nowych projektach i odcinkach pilotowych, a także spoilery.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Serwis się rozwija
Oczywiście, jeśli przekroczymy prób 1800, wtedy cała nadwyżka idzie na rozwój serwisu. Co planujemy wdrożyć?
- częstsze publikowanie wywiadów (często po ważnych wydarzeniach w odcinku danego serialu)
- stworzenie bazy odcinków pilotowych/nowych projektów, tak aby każdy miał to zebrane w jednym miejscu podzielone na sezony telewizyjne, a także mógł zobaczyć status danego projektu (powstaje coraz więcej seriali i odcinków pilotowych, więc taka ściągawka byłaby przydatna),
- stworzenie bazy aktorów, scenarzystów i reżyserów, co powiążemy z bazą seriali i odcinków tak, aby każdy mógł zobaczyć dorobek danej osoby,
- stworzenie bazy filmów telewizyjnych jak z roku na rok powstaje ich coraz więcej.

O Autorze

spoilerTV.pl zrodził się z innego serwisu poświęconego serialowi „Dr House” i zaczął działać w 2009 roku. Portal odwiedza miesięcznie około 50 tysięcy osób. Staramy się zamieszczać na bieżąco wszystkie informacje o serialach, głównie amerykańskich, ale również polskich, brytyjskich, skandynawskich.

Serwis został oparty na autorskiej platformie, która została wykonana własnym sumptem i pochłonęła wiele godzin pracy. Dzięki temu serwis można systematycznie rozwijać o dodatkowe działy i funkcjonalności.

Na chwilę obecną w serwisie możecie znaleźć:
- aktualności dotyczące nowych ról w serialach, spoilery, wywiady z aktorami, a także informacje o nowych projektach i zamówionych odcinkach pilotowych,
- informacje prasowe dotyczące nowych seriali i odcinków,
- zdjęcia promocyjne z seriali, odcinków, obsady, plakaty promocyjne,
- zwiastuny i inne materiały wideo,
- wyniki oglądalności wraz z statystkami, gdzie otrzymujemy m.in. średnią oglądalność w sezonie, od czego często zależy przyszłość serialu,
- kalendarz premier nowych odcinków seriali,
- baza seriali i odcinków wraz z ich statusami.

W planach (na chwilę obecną zawieszonych) było:
- stworzenie bazy odcinków pilotowych,
- stworzenie bazy filmów telewizyjnych,
- stworzenie bazy aktorów, scenarzystów i reżyserów.

Jeśli jesteś naszym stałym bywalcem, to pewnie zauważyłeś spadek artykułów pojawiających się na portalu (na pierwszy ogień poszły wywiady). Wśród rosnącej konkurencji i pragnieniu szybkiego dostarczania informacji, staje się to coraz bardziej pracochłonne przy ograniczonych zasobach. W związku z tym pojawiają się różne scenariusze co do przyszłości portalu od zamknięcie poprzez próbę sprzedaży. Jednak zanim zaczniemy je poważnie rozważać, chcemy spróbować utrzymać obecny stan rzecz, a być może przy dobrych wiatrach dalej rozwijać serwis.

Wpływy z reklam jedynie pokrywają wydatki na domenę i serwer, co nie dziwi, ponieważ kto dzisiaj klika w reklamy? W związku z tym powstała ta strona i próba zebrania osób, które doceniają naszą pracę i są w stanie wesprzeć portal, aby dalej istniał i się rozwijał. Dajemy sobie czas do 1 lutego, aby jeszcze opisać dla Was zimową trasę prasową Television Critics Associaton. Co wydarzy się potem, to już zależy od tego czy znajdą się jacyś patroni ;)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Otrzymasz imienne podziękowania (jednorazowo) na naszym profilu na Facebooku, a także konto premium (brak reklam) w serwisie na okres 15 dni (wymagana rejestracja w serwisie). Konto premium jest odnawiane co miesiąc przy regularnym wspieraniu.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Otrzymasz imienne podziękowanie (jednorazowo) na naszym profilu na Facebooku, a także konto premium (brak reklam) na okres jednego miesiąca (wymagana rejestracja w serwisie). Konto premium jest odnawiane co miesiąc przy regularnym wspieraniu.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Otrzymasz imienne podziękowanie (jednorazowo) na naszym profilu na Facebooku, a także konto premium (brak reklam) na okres jednego miesiąca (wymagana rejestracja w serwisie). Konto premium jest odnawiane co miesiąc przy regularnym wspieraniu. Dodatkowo możesz otrzymywać na maila informacje (raz w tygodniu) z artykułami dotyczącymi Twojego jednego ulubionego serialu.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Otrzymasz imienne podziękowanie (jednorazowo) na naszym profilu na Facebooku, a także konto premium (brak reklam) na okres jednego miesiąca (wymagana rejestracja w serwisie). Konto premium jest odnawiane co miesiąc przy regularnym wspieraniu. Również możesz otrzymywać na maila informacje (raz w tygodniu) z artykułami dotyczącymi Twoich trzech ulubionych seriali. Dodatkowo otrzymujesz 5% zniżki (jednorazowo) na zakup jednego przedmiotu w naszym sklepie.
Zostań patronem
35 zł / miesiąc
patroni: 0
Otrzymasz imienne podziękowanie (jednorazowo) na naszym profilu na Facebooku, a także konto premium (brak reklam) na okres jednego miesiąca (wymagana rejestracja w serwisie). Konto premium jest odnawiane co miesiąc przy regularnym wspieraniu. Również możesz otrzymywać na maila informacje (raz w tygodniu) z artykułami dotyczącymi Twoich trzech ulubionych seriali. Dodatkowo otrzymujesz 10% zniżki (jednorazowo) na zakup jednego przedmiotu w naszym sklepie.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Otrzymasz imienne podziękowanie (jednorazowo) na naszym profilu na Facebooku, a także konto premium (brak reklam) na okres jednego miesiąca (wymagana rejestracja w serwisie). Konto premium jest odnawiane co miesiąc przy regularnym wspieraniu. Również możesz otrzymywać na maila informacje (raz w tygodniu) z artykułami dotyczącymi Twoich pięciu ulubionych seriali. Dodatkowo otrzymujesz 15% zniżki (jednorazowo) na zakup jednego przedmiotu w naszym sklepie. Również możesz wybrać serial, któremu poświęcimy szczególną uwagę przy wyszukiwaniu informacji (czyli znajdziesz w naszym serwisie więcej aktualności o nim)
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Otrzymasz imienne podziękowanie (jednorazowo) na naszym profilu na Facebooku, a także konto premium (brak reklam) na okres jednego miesiąca (wymagana rejestracja w serwisie). Konto premium jest odnawiane co miesiąc przy regularnym wspieraniu. Również możesz otrzymywać na maila informacje (raz w tygodniu) z artykułami dotyczącymi Twoich pięciu ulubionych seriali. Otrzymujesz 15% zniżki (jednorazowo) na zakup jednego przedmiotu w naszym sklepie, a także otrzymasz drobny upominek za wsparcie naszego serwisu. Również możesz wybrać serial, któremu poświęcimy szczególną uwagę przy wyszukiwaniu informacji (czyli znajdziesz w naszym serwisie więcej aktualności o nim)
Zostań patronem