Avatar użytkownika

SposobyNaZycie.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Witaj w gronie Patronów bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl. Bardzo dziękuję! Wpłata w wysokości 10 zł to koszt zakupu 1 kawy na mieście, który przyczyni się do rozwoju mojego bloga! Na zdrowie!
25 zł miesięcznie
Zostań nie tylko Patronem, ale także Przyjacielem bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl.

Twoje wsparcie pomaga mi się rozwijać i poruszać kolejne istotne tematy na moim blogu. Dzięki temu większość artykułów dostępnych na blogu lifestylowym SposobyNaZycie.pl jest wypełnionych merytoryczną wiedzą, jakiej poszukują czytelnicy. Zostań ze mną na dłużej, a ułatwisz mi tworzenie kolejnych intrygujących treści! Serdecznie dziękuję za wsparcie mojego bloga.

Każdy Patron z tego progu i wyższych otrzyma certyfikat z podziękowaniem za wsparcie.
50 zł miesięcznie
Zostań Srebrnym Patronem bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl

Jestem szczerze wzruszona! Bardzo Ci dziękuję! W podziękowaniu za Twoje wsparcie wymienię Twoje imię i nazwisko oraz nazwę firmy (jeśli posiadasz firmę) w artykule z podziękowaniem za wsparcie na moim blogu. Będzie to artykuł opublikowany na przełomie roku. Poza tym otrzymasz również oficjalny certyfikat z podziękowaniem za wsparcie!
100 zł miesięcznie
Zostań Złotym Patronem bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl
Jest mi szalenie miło, a łezka sama kręci się w oku. W podziękowaniu za Twoje wsparcie chętnie zaproszę Cię do udzielenia wypowiedzi w artykule.

=>> Otrzymujesz nagrody takie same jak w progu 25 i 50.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
1000 dostępnych miejsc
Zostań Platynowym Patronem bloga lifestylowego SposobyNaZycie.pl

Każde wsparcie jest dla mnie bardzo cenne. Choć łzy wzruszenia lecą z moich oczu, to radość jest ogromna. Chcę podziękować Ci za wsparcie mojego bloga, zapraszając Cię do udzielenia wywiadu, który pojawi się na łamach bloga SposobyNaZycie.pl oraz w moich social mediach.

=>> Otrzymujesz nagrody takie same jak w progu 25, 50, 100.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SposobyNaZycie.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl to wielotematyczny blog inspirowany moimi doświadczeniami, codziennością i stylem życia. Poruszam na nim tematy z różnych dziedzin - prowadzenia biznesu, macierzyństwa, budowy domu, urządzania wnętrz i ogrodu... a wszystko zaczęło się od pasji do pisania.

Kiedy, jak i dlaczego powstał blog lifestylowy SposobyNaZycie.pl?

Zawsze uwielbiałam pisać. W szkole podstawowej i średniej pisałam do gazetek szkolnych i miejskich. Od 2014 roku prowadzę redakcję kosmetyczną TrustedCosmetics.pl. W 2017 roku pomyślałam, że warto byłoby dzielić się swoimi spostrzeżeniami, opiniami i obserwacjami również na inne tematy, nie tylko te dotyczące kosmetyków i urody. Marzyłam o tym, aby mieć takie miejsce w sieci, w którym mogę poruszać tematy, które są mi bliskie lub są dla mnie ważne. Prawdę powiedziawszy, długo szukałam nazwy dla mojego bloga - pomogło - jak zawsze - życie. A nastąpiło to w 2017 roku, gdy odwiedziła nas 6-letnia wówczas siostrzenica mojego męża z rodzicami. Pamiętam, że zdradzałyśmy sobie ze szwagierką proste tricki na niewyrzucanie jedzenia w domu. Wówczas na podsumowanie powiedziałam: "trzeba mieć takie własne sposoby na życie, żeby nie zwariować". Na co Olunia, siostrzenica męża, odpowiedziała: "ale ja nie mam takich sposobów na życie".

W ten oto sposób zrodził się blog SposobyNaZycie.pl, który prowadzę od 2018 roku. Z pomocą Oli, z myślą o każdej osobie, która poszukuje sposobów na życie. Na blogu lifestylowym dzielę się moimi patentami i trickami o tym, jak wybudować dom i nie zwariować czy jak łączyć prowadzenie własnej firmy z macierzyństwem. Zdradzam swoje patenty na to, jak oszczędzać, ale bez przesady - czyli zwracać uwagę na to, by pieniądze nie przeciekały nam przez palce, ale bez zbytniego umartwiania się. Szukam sposobów na luksusowe życie, poruszam temat długoletniego starania się o dziecko, urządzania domu, domowych finansów, mody i urody, a także psychologii. Piszę o parentingu, roślinach doniczkowych i ogrodzie oraz pokazuję jak dzisiejsza Pani Domu - zapracowana, bo łącząca obowiązki Gospodyni Domowej z wychowaniem dzieci i rozwijaniem własnej firmy - radzi sobie z gotowaniem, sprzątaniem i innymi domowymi obowiązkami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SposobyNaZycie.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.