Avatar użytkownika

Stacja Ateizm

32
patronów
960 
miesięcznie
26 915 
łącznie
32
patronów
960 zł 26 915 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Doceniamy każdą wpłatę i serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

W ramach wdzięczności Twoje nazwisko/nick pojawi się na specjalnej liście Patronów na naszej stronie internetowej - oczywiście, jeśli tylko wyrażasz na to zgodę.

Dziękujemy! Śledź działania nasze i naszych partnerów. Do zobaczenia, do usłyszenia na YT :)
15 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Każdą złotówkę wydamy najlepiej jak się da :)

W ramach wdzięczności zapraszamy Cię do tajnej grupy na FB dla naszych Patronów. Znajdziesz tam niepublikowane nigdzie zdjęcia z kulis Stacji, relacje na żywo z przygotowań do odcinków, archiwalne nagrania z wpadek, dowiesz się też wcześniej, kto będzie kolejnym gościem specjalnym Stacji.

Otrzymasz także nagrodę z poprzedniego progu.
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! 50 zł to już naprawdę spora kwota.
W ramach wdzięczności otrzymasz od nas na swój adres domowy przepiękny, jedyny w swoim rodzaju kubek z logo Stacji Ateizm, który umili Ci każdą kawę lub herbatę.
Oprócz kubka, otrzymasz również długopis, a Twoje nazwisko lub nick pojawi się w napisach końcowych odcinka Stacji.

Otrzymasz także nagrody z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
21 dostępnych miejsc
Pięknie dziękujemy za wsparcie! To będzie naprawdę dobrze wydana stówka, obiecujemy!

W ramach tego progu otrzymasz specjalne zaproszenie na spotkanie z członkami ekipy Stacji Ateizm! Będziesz mieć możliwość porozmawiać o kulisach projektu, poznać ekipę i zobaczyć jak realizujemy odcinki. Szczegóły dotyczące spotkania będą indywidualnie ustalane :)

Otrzymasz także nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stacja Ateizm w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jedyny w Polsce, jedyny w Europie program na żywo, w którym ateiści rozmawiają z wierzącymi.
Promujemy pozytywny ateizm, rozdział Kościoła od Państwa, wspieramy dyskryminowanych niewierzących oraz prowadzimy dialog na temat wiary.
Nadajemy na żywo w niedziele o godzinie 19:00.

Stacja Ateizm to wolontaryjny projekt stworzony przez grupę znajomych, zainteresowanych tematem wierzeń, religii, racjonalizmu, filozofii i nauk społecznych. W każdą niedzielę rozmawiamy z Wami na temat wiary. Jest to jedyny taki format w Polsce i w Europie.

Naszym celem jest prowadzenie konstruktywnego dialogu między wierzącymi i niewierzącymi, ponieważ to, w co wierzymy oraz wartości, które wyznajemy wpływają na życie nasze oraz ludzi wokół nas.

 

 

Odcinki realizujemy samodzielnie (od początku do końca), zarówno od strony merytorycznej, jak i technicznej. Bardzo zależy nam na tym, aby realizacja była coraz lepsza, byśmy mogli skupić się stuprocentowo na rozmowie, a nie na tym, że gdzieś słychać trzaski, czy że musi pojawić się przerwa techniczna… Stąd nasz profil na Patronite.

Stacja Ateizm realizowana jest zdalnie, co wiąże się z kosztami utrzymania niezbędnych sprzętów, usług i aplikacji, a także z koniecznością wyposażenia członków ekipy w niezbędne narzędzia pozwalające na płynną realizację streamów.

 

 

Chcielibyśmy prowadzić dla Was transmisje nie tylko w jak najlepszej jakości, ale także w sposób w pełni niezależny. Naszym celem jest również promowanie wartości i przekazu, jaki staramy się budować w Stacji Ateizm. Dlatego chcemy coraz odważniej wychodzić w świat oraz móc organizować w przyszłości regularne eventy i debaty.

Jeśli cenicie naszą pracę, bardzo prosimy Was o wsparcie. Dziękujemy!

Ekipa Stacji Ateizm.

 

 

 

Cele Autora

Koszty funkcjonowania online
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 40 zł brakuje
96%
Super! Osiągnęliśmy próg, w którym nie musimy martwić się o comiesięczne rachunki: między innymi opłaty za program do streamowania, serwery, infrastruktura call center, numery telefonów, księgowość i koszty bankowo-administracyjne działalności NGO.

Przy takim miesięcznym wsparciu możemy spać spokojnie i skupić się na realizacji odcinków i innych ciekawych wydarzeń dla Was :)
Upgrade sprzętu i promocja projektu w Polsce i na świat
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 040 zł brakuje
32%
Cudownie! Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na upgrade sprzętu, na którym pracujemy, dzięki czemu będziemy mogli nadawać dla Was w nowej, lepszej jakości. Niestraszne są też nam awarie sprzętu, bo dzięki takiemu budżetowi będziemy mogli zapewnić infrastrukturę wysokiej dostępności, bez szkody w postaci odwołanego odcinka.
W perspektywie daje nam to również możliwość pracy nad nowymi formatami i zapraszanie do współpracy nowych prowadzących. Próbkami nowych formatów będziemy dzielić się z Wami na grupie dla Patronów i wspólnie zdecydujemy, które wejdą na stałe do kanonu naszych działań :)

Będziemy mogli również przeznaczyć odpowiednie środki na promocję Stacji Ateizm w Polsce i na świecie, aby więcej osób dowiedziało się o naszej działalności i mogło z niej skorzystać.
Wyjazdy, goście, organizacje eventów i debat
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 040 zł brakuje
12%
Wspaniale! Taka kwota pozwoli nam zaplanować i zrealizować wyjazdy z odcinkiem Stacji gdzieś w Polskę. Wasze wsparcie zapewni transport ekipy i sprzętu oraz wynajem sali na miejscu. Gdzie to będzie? Zdecydujemy wspólnie na tajnej grupie dla Patronów.

Dodatkowo planujemy organizację eventów integracyjnych, w trakcie których wszyscy będziemy mogli się osobiście poznać i porozmawiać. W ramach takich wydarzeń zapraszać będziemy wyjątkowych gości.

Otworzy się również możliwość organizowania regularnych debat, które są bardzo lubianym przez naszych Widzów formatem :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stacja Ateizm już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Adam Loba
Adam Loba
15 zł
TaSheykin
TaSheykin
50 zł
Kamil Sokół
Kamil Sokół
100 zł
Robert Dawiec
Robert Dawiec
5 zł
Neevok
Neevok
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.