Avatar użytkownika

Stacja Ateizm

26
patronów
665 
miesięcznie
34 525 
łącznie
26
patronów
665 zł 34 525 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Doceniamy każdą wpłatę i serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

W ramach wdzięczności Twoje nazwisko/nick pojawi się na specjalnej liście Patronów na naszej stronie internetowej - oczywiście, jeśli tylko wyrażasz na to zgodę.

Dziękujemy! Śledź działania nasze i naszych partnerów. Do zobaczenia, do usłyszenia na YT :)
15 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Każdą złotówkę wydamy najlepiej jak się da :)

W ramach wdzięczności zapraszamy Cię do tajnej grupy na FB dla naszych Patronów. Znajdziesz tam niepublikowane nigdzie zdjęcia z kulis Stacji, relacje na żywo z przygotowań do odcinków, archiwalne nagrania z wpadek, dowiesz się też wcześniej, kto będzie kolejnym gościem specjalnym Stacji.

Otrzymasz także nagrodę z poprzedniego progu.
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! 50 zł to już naprawdę spora kwota.
W ramach wdzięczności otrzymasz od nas na swój adres domowy przepiękny, jedyny w swoim rodzaju kubek z logo Stacji Ateizm, który umili Ci każdą kawę lub herbatę.
Oprócz kubka, otrzymasz również długopis, a Twoje nazwisko lub nick pojawi się w napisach końcowych odcinka Stacji.

Otrzymasz także nagrody z poprzednich progów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
21 dostępnych miejsc
Pięknie dziękujemy za wsparcie! To będzie naprawdę dobrze wydana stówka, obiecujemy!

W ramach tego progu otrzymasz specjalne zaproszenie na spotkanie z członkami ekipy Stacji Ateizm! Będziesz mieć możliwość porozmawiać o kulisach projektu, poznać ekipę i zobaczyć jak realizujemy odcinki. Szczegóły dotyczące spotkania będą indywidualnie ustalane :)

Otrzymasz także nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stacja Ateizm w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jedyny w Polsce, jedyny w Europie program na żywo, w którym ateiści rozmawiają z wierzącymi.
Promujemy pozytywny ateizm, rozdział Kościoła od Państwa, wspieramy dyskryminowanych niewierzących oraz prowadzimy dialog na temat wiary.
Nadajemy na żywo w niedziele o godzinie 19:00.

Stacja Ateizm to wolontaryjny projekt stworzony przez grupę znajomych, zainteresowanych tematem wierzeń, religii, racjonalizmu, filozofii i nauk społecznych. W każdą niedzielę rozmawiamy z Wami na temat wiary. Jest to jedyny taki format w Polsce i w Europie.

Naszym celem jest prowadzenie konstruktywnego dialogu między wierzącymi i niewierzącymi, ponieważ to, w co wierzymy oraz wartości, które wyznajemy wpływają na życie nasze oraz ludzi wokół nas.

 

 

Odcinki realizujemy samodzielnie (od początku do końca), zarówno od strony merytorycznej, jak i technicznej. Bardzo zależy nam na tym, aby realizacja była coraz lepsza, byśmy mogli skupić się stuprocentowo na rozmowie, a nie na tym, że gdzieś słychać trzaski, czy że musi pojawić się przerwa techniczna… Stąd nasz profil na Patronite.

Stacja Ateizm realizowana jest zdalnie, co wiąże się z kosztami utrzymania niezbędnych sprzętów, usług i aplikacji, a także z koniecznością wyposażenia członków ekipy w niezbędne narzędzia pozwalające na płynną realizację streamów.

 

 

Chcielibyśmy prowadzić dla Was transmisje nie tylko w jak najlepszej jakości, ale także w sposób w pełni niezależny. Naszym celem jest również promowanie wartości i przekazu, jaki staramy się budować w Stacji Ateizm. Dlatego chcemy coraz odważniej wychodzić w świat oraz móc organizować w przyszłości regularne eventy i debaty.

Jeśli cenicie naszą pracę, bardzo prosimy Was o wsparcie. Dziękujemy!

Ekipa Stacji Ateizm.

 

 

 

Cele Autora

Koszty funkcjonowania online
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 335 zł brakuje
66%
Super! Osiągnęliśmy próg, w którym nie musimy martwić się o comiesięczne rachunki: między innymi opłaty za program do streamowania, serwery, infrastruktura call center, numery telefonów, księgowość i koszty bankowo-administracyjne działalności NGO.

Przy takim miesięcznym wsparciu możemy spać spokojnie i skupić się na realizacji odcinków i innych ciekawych wydarzeń dla Was :)
Upgrade sprzętu i promocja projektu w Polsce i na świat
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 335 zł brakuje
22%
Cudownie! Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na upgrade sprzętu, na którym pracujemy, dzięki czemu będziemy mogli nadawać dla Was w nowej, lepszej jakości. Niestraszne są też nam awarie sprzętu, bo dzięki takiemu budżetowi będziemy mogli zapewnić infrastrukturę wysokiej dostępności, bez szkody w postaci odwołanego odcinka.
W perspektywie daje nam to również możliwość pracy nad nowymi formatami i zapraszanie do współpracy nowych prowadzących. Próbkami nowych formatów będziemy dzielić się z Wami na grupie dla Patronów i wspólnie zdecydujemy, które wejdą na stałe do kanonu naszych działań :)

Będziemy mogli również przeznaczyć odpowiednie środki na promocję Stacji Ateizm w Polsce i na świecie, aby więcej osób dowiedziało się o naszej działalności i mogło z niej skorzystać.
Wyjazdy, goście, organizacje eventów i debat
  • 8 000 zł miesięcznie
  • 7 335 zł brakuje
8%
Wspaniale! Taka kwota pozwoli nam zaplanować i zrealizować wyjazdy z odcinkiem Stacji gdzieś w Polskę. Wasze wsparcie zapewni transport ekipy i sprzętu oraz wynajem sali na miejscu. Gdzie to będzie? Zdecydujemy wspólnie na tajnej grupie dla Patronów.

Dodatkowo planujemy organizację eventów integracyjnych, w trakcie których wszyscy będziemy mogli się osobiście poznać i porozmawiać. W ramach takich wydarzeń zapraszać będziemy wyjątkowych gości.

Otworzy się również możliwość organizowania regularnych debat, które są bardzo lubianym przez naszych Widzów formatem :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stacja Ateizm już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

mt_swiss
mt_swiss
50 zł
Witold Furmanek
Witold Furmanek
15 zł
Mateusz Partyka
Mateusz Partyka
15 zł
Magdalena Sikora
Magdalena Sikora
15 zł
Marek Szymanek
Marek Szymanek
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.