stare-kino.pl

W Patronite od 13.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1620

liczba Patronów: 2060

1 patron
20 zł miesięcznie
95 zł łącznie

Działalność stare-kino.pl

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 980 zł

brakuje

Prowadzimy portal stare-kino.pl. Jesteśmy grupą pasjonatów, którym zależy na odkryciu jak największej ilości tajemnic przedwojennego świata i pielęgnowaniu pamięci o nim.
Gromadzimy środki na działanie portalu, nasze dalsze projekty, wynagrodzenia autorów i planowanie nowych działań. Miesięcznie przeznaczamy ok. 2000 zł, aby ocalić od zapomnienia stare kino.

Uczestniczymy w pokazach premierowych zrekonstruowanych filmów oraz w festiwalach. Ponadto udzielamy wywiadów radiowych i telewizyjnych, konsultujemy treści artykułów i publikacji książkowych innych autorów, jesteśmy zawsze tam, gdzie mówi się o starym kinie.
Bierzemy udział w pracach związanych z renowacją nagrobków i miejsc pamięci. Dotychczas doprowadziliśmy do zrekonstruowania i renowacji grobu Marii i Aleksandra Żabczyńskich na warszawskich Powązkach Wojskowych. Dbamy też o mogiłę Kazimierza Junoszy-Stępowskiego, a w najbliższych planach mamy odświeżenie nagrobka Franciszka Brodniewicza na warszawskim Bródnie.
Jesteśmy najbliżej filmotekowego zespołu, który przeprowadza rekonstrukcje przedwojennych taśm filmowych. To również od nas mogą Państwo dowiedzieć się jak wygląda ich praca. Jeśli jakikolwiek film, bądź jego fragment zostaje odnaleziony gdzieś na świecie, wiemy o tym zaraz po nich!

Ze wszystkich tych wydarzeń zdajemy Państwu szczegółowe relacje i przywozimy pamiątki, które później mogą Państwo wygrać w naszych konkursach.
Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii. Zobaczą Państwo jak wygląda nasza praca.

My, jako redaktorzy stare-kino.pl posiadamy swoje źródła przychodów (nie utrzymujemy się z działania portalu, a wręcz inwestujemy w niego) - niemniej, dodatkowych środków potrzebujemy na utrzymanie serwisu i prowadzenia działań związanych z pasją zarówno Państwa jak i naszą.
Chcemy być z Państwem i wiemy, że i Wy chcecie być z nami. Dlatego zdecydowaliśmy się na dołączenie do społeczności Patronite.
Również w ten sposób zachowamy pamięć o tak chętnie przypominanym przez nas świecie!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni