Piotr Jaskiernia

W Patronite od 15.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 715

Liczba Patronów: 629

Zostań Patronem
Kup na prezent
28 patronów
705 miesięcznie
2 860 łącznie
Transmisje LIVE z podróży po przepięknych parkach narodowych USA, gdzie nie ma Internetu? Czy to możliwe? Tak, ale...

O Autorze

Jak wiecie, od grudnia będę emerytem. Na Świta do Polski, a po powrocie, powiedzmy od pierwszego lutego, zaczynam zwiedzać Amerykę. Powoli i dokładnie, zaczynając od Florydy, bo to zima, a skończymy na Alasce. Pierwszy etap. Po drodze Utah, Arizona. Kalifornia, Montana...  Tylko jest jeden problem - na odludziu nie ma dobrego Internetu, zatem nasze transmisje na żywo skończą się za miesiąc. Chyba, że...

Chyba, że zainwestuję w mobilną antenę do Starlinka. Problem polega jedynie na tym, że to dodatkowa opłata $2500, ponad miesięczny abonament $135. W momencie gdy to piszę, jest to 12 tysięcy złotych na antenę plus 640 PLN miesięcznie. Internet będę miał, Starlinka już prenumeruję, ale mobilną antenę kupię tylko wtedy, gdy Wy będziecie zainteresowani transmisjami na żywo. Dlatego potrzebuję uzbierać, przez rok, te 12 tysięcy zł. Tysiąc miesięcznie. Po 10 zl od stu osób, lub po 20 od pięćdziesięciu. A może po 50 od dwudziestu? Wybór jest Wasz. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Krzysztof Mędrek
Krzysztof Mędrek
Próg: 10 zł
Robert Bylinowicz
Robert Bylinowicz
Próg: 25 zł
Paweł Czuba
Paweł Czuba
Próg: 10 zł
Kuba Bereś
Kuba Bereś
Próg: 10 zł
Simon Sliwa
Simon Sliwa
Próg: 100 zł
Przemysław Pieczewski
Przemysław Pieczewski
Próg: 25 zł