Avatar użytkownika

Steiger Polska

3
patronów
91 
miesięcznie
6 191 
łącznie
3
patronów
91 zł 6 191 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Dzięki! Twoje wsparcie ma dla nas bardzo duże znaczenie - umożliwiasz działania zespołów miejskich!
17 zł miesięcznie
Aby wyrazić naszą wdzięczność otrzymasz od nas comiesięczny newsletter, a przed świętami w Twojej skrzynce zawita specjalna Kartka świąteczna! A tak dla informacji - twoja darowizna wspiera jeden z Zespołów Miejskich Steigera!
27 zł miesięcznie
Dziękujemy! W ramach naszej wdzięczności otrzymasz TO CO WYŻEJ, a dodatkowo zapraszamy na spotkanie z misjonarzem Steigera - kawa i pogaduchy 😊 Twoja darowizna pomaga jednemu z Zespołów Miejskich zorganizować większe wydarzenie ewangelizacyjne!
47 zł miesięcznie
SUPER! Leci do ciebie TO CO WYŻEJ (TCW - łącznie z zaproszeniem na kawę ;) ) + Książka Luke’a Greenwooda “Globalna Kultura Młodzieżowa”! Twoja darowizna wspiera nie tylko Zespół miejski i jego działania, ale również ogólnopolski projekt ewangelizacyjny Performance I AM!
57 zł miesięcznie
DZIĘ-KU-JE-MY! Oprócz TEGO CO WYŻEJ wysyłamy z wdzięcznością książkę Davida Pierce’a “Revolutionary”! Twoja darowizna wspiera już dwa Zespoły Miejskie, ogólnopolski projekt ewangelizacyjny Performance I AM oraz pomaga w założeniu nowego Zespołu Miejskiego!
77 zł miesięcznie
PEŁNI ZACHWYTU posyłamy miłość, TCW i płytę zespołu The Unrest! Twoja darowizna pomaga w założeniu nie jednego, ale DWÓCH kolejnych Zespołów Miejskich, a dodatkowo wspiera zrealizowanie Trasy Ewangelizacyjnej w Polsce z zespołem I AM i innymi artystami.
97 zł miesięcznie
WOW! Teraz leci do Ciebie TCW i kultowa książka Davida Pierce’a Rockowy Kapłan! Twoja darowizna wspiera już trzy istniejące Zespoły miejskie, pomaga w budowie nowych Zespołów oraz inicjowaniu działań ewangelizacyjnych w całej Polsce!
127 zł miesięcznie
SZOK! Z niedowierzaniem wysyłamy WSZYSTKO TCW + Książkę Jodi Pierce “ Sekret niezwykłego życia”! Twoja darowizna dodatkowo wspiera realizację projektu krótkometrażowych świadectw ewangelizacyjnych!
177 zł miesięcznie
BRAK NAM SŁÓW, żeby wyrazić naszą radość, więc ślemy TCW + zaproszenie na obiad u Ani i Luke’a Greenwood! Wspierasz już nie tylko istniejące i powstające zespoły, ale również szalone akcje ewangelizacyjne na Pol'and'Rock Festiwal!
227 zł miesięcznie
*okrzyki zachwytu* Dziękujemy całym sercem i z całych sił! Jak meteor leci do Ciebie wszystko TCW i specjalne zaproszenie na Steiger International Gathering w Krogis w Niemczech! Twoja darowizna umożliwia wszystkim Zespołom Polskim działania misyjne i pionierskie nie tylko w Polsce ale też w Europie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Steiger Polska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Steiger jest światową organizacją misyjną, powołaną do docierania do Globalnej Kultury Młodzieżowej. Dążymy do budowania pomostu między Kościołem a młodymi ludźmi poprzez aktywowanie misjonarzy oraz przygotowywanie lokalnych wspólnot do zrozumiałego głoszenia Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie.

Czym jest Steiger?

Kochamy misję! Przez całe wieki wielu misjonarzy na całym świecie wyruszało

i wyrusza do odległych i zapomnianych miejsc, by przynieść tam Prawdę, Miłość

i Nadzieję- poprzez Ewangelię o Jezusie.

Przez całe wieki Europa wysyłała tysiące ewangelistów, by opowiedzieć o tym, kim jest naprawdę Bóg. W jakim miejscu jesteśmy dzisiaj? Jak wielu młodych ludzi na ulicach naszych miast zna Prawdę o Jezusie? Jak wielu z nich nie chce mieć nic wspólnego z pustą religią, hipokryzją Kościoła i zasadami, które są dla nich zwyczajnie martwe…

Co jeśli potrzebujemy zacząć głosić Ewangelię TEMU POKOLENIU? Co jeśli potrzebujemy zacząć mówić ich językiem, chodzić w miejsca, gdzie oni chodzą? Co jeśli świat potrzebuje nowego ruchu misjonarzy

 

To jest nasze serce. Serce Misji Steiger. Dosięgać z Ewangelią do Globalnej Kultury Młodzieżowej, czyli Pokolenia 18-35 latków, którzy mają bardzo negatywne spojrzenie na temat Kościoła, Religii i Boga.

Przez wiele lat misja Steiger była międzynarodowym ruchem, który wykorzystywał do głoszenia Ewangelii różne formy, jak zespół No Longer Music, który koncertował po całym świecie, także w najbardziej szalonych i często niebezpiecznych warunkach. 

W ostatnich latach misja rozwinęła się w wielu krajach. Dzisiaj działamy bardziej w sposób lokalny i stały, całoroczny, poprzez lokalne zespoły miejskie.

W taki sposób narodziła się misja Steiger Polska. Jesteśmy częścią międzynarodowego ruchu, który chce docierać do młodych, ‘niekościelnych’ ludzi z Ewangelią.

Steiger Polska to całoroczne działanie lokalnych teamów- obecnie we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz tworzących się w Lublinie, Bielsku Białej i innych większych miastach w Polsce.

Steiger Polska to wiele kreatywnych projektów, performance’ów, tras koncertowych, narzędzi do organizowania pokazów filmowych, spotkań w klubach, warsztatów artystycznych.

 

Steiger Polska to także wyposażanie Kościoła w Polsce. Poprzez treningi i szkolenia chcemy zapalić wyznawców Jezusa do śmiałego i odważnego głoszenia Jezusa tam, gdzie są.

 

 

Community House: OTWORZYĆ NA LUDZI DOM I SERCE

Wizja Community House’ów, czyli domów, gdzie ludzie żyją razem, otwierając swoje serca i przestrzeń na Boga i siebie nawzajem, a swoje drzwi na setki ludzi, którzy mają znaleźć tam radość, nadzieję i prawdę, żyła w nas od dawna. We Wrocławiu jeszcze parę lat temu funkcjonował taki dom, ale musiał być zamknięty w trakcie pandemii. Od tego czasu pomimo modlitw i starań długo było pod tzw. górkę, aż w końcu udało się! Wynajęliśmy DOM, czyli miejsce, gdzie mogą dziś mieszkać dziewczyny z trzech narodów: Polski, Ukrainy i  Białorusi. Możesz sprawdzić działania DOM WRO na naszym instragramie: https://www.instagram.com/dom_wro/

Steiger Polska to misja, w której mamy coraz więcej marzeń, pragnień i potrzeb. To projekt, w którym potrzebujemy Ciebie: Twojej modlitwy i Twojego wsparcia finansowego!

Spędź kilka minut na zapoznaniu się z naszą stroną i w modlitwie zadecyduj, czy chcesz dołączyć do tego dzieła! 

 

Nasz zespół - Dyrektor Europejski oraz Core Team Polska

Kochamy pracować w zespole. Kochamy jedność i różnorodność. Kochamy wyzwania!

Luke Greenwood

Luke Greenwood - dyrektor Steiger w Europie. Człowiek serca, ogromnej pasji, niezwykły mówca, który wyposaża Kościoły w całej Europie. Muzyk i wokalista zespołu The Unrest.

Ania Greenwood

Ania Greenwood - nasza polska szefowa, żona Luke'a. Dynamit pełen wizji, pomysłów i chodząca ewangelistka. Nie “przepuści żadnej okazji”, by nie podzielić się Ewangelią. Liderka zespołu miejskiego we Wrocławiu.

Martyna Matyjas

Martyna Matyjas - misjonująca matematyczka, czyli nasza kochana administratorka, “spinająca” wszystkie papiery, finanse, z ogromnym sercem do ludzi. W misji zajmuje się również mobilizacją i jest liderką w DOM WRO. Team Wrocław.

Marysia Perenc

Marysia Perenc - nasza działaczka, czyli osoba, która lubi, by się działo i kocha, gdy młodzi ludzie wychodzą na ulice. Zwykle wymyśla, spisuje i szybko komunikuje. Założyła zespół w Katowicach, a obecnie działa w Lublinie. 

 

A także wielu innych ludzi, którzy współpracują z nami na co dzień. Są to członkowie naszych miejskich zespołów, najczęściej artyści i ewangeliści. Steiger Polska to cały sztab pasjonatów Jezusa i Ewangelii.

Wspieraj nas

Bóg chce użyć CIEBIE, byś czynił zmianę, która ma wieczne znaczenie. Twoje oddane modlitwy i hojne wsparcie są paliwem dla naszej misji. To właśnie dzięki nim możemy widzieć transformację Globalnej Kultury Młodzieżowej.

 

 

Cele Autora

Regularna obecność w dużych miastach Polski
  • 20 000 zł
  • 13 809 zł brakuje
30%
Koszty wydarzeń ewangelizacyjnych, wyjść ulicznych, budowania zespołu i prowadzenia uczniostwa wśród Globalnej Kultury Młodzieżowej. Inwestowanie i zakładanie Nowych Zespołów w kluczowych miastach w Polsce.
Funkcjonowanie misji
  • 50 000 zł
  • 43 809 zł brakuje
12%
Tzn. biura, komunikacji, mobilizacji, misjonarzy, liderów misji. Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie opłacić biuro, księgowość, a także wesprzeć pracowników misji, którzy pracują z ogromnym zapałem, by Ewangelia była głoszona wśród młodego pokolenia. Jest to kwota, która znacznie pomoże nam w skupieniu się na naszych zadaniach i obecności w mediach społecznościowych, byśmy w bardziej adekwatny sposób docierali z Ewangelią do młodego pokolenia. Chcemy stworzyć profesjonalne materiały wideo, by głosić Ewangelię, jak i zachęcać wierzących. Wierzymy, że staniecie się częścią Bożego zaopatrzenia dla naszej Misji.
Trasa koncertowa Revolutionary Art
  • 50 000 zł
  • 43 809 zł brakuje
12%
To trasa ewangelizacyjna, którą planujemy zrealizować po raz kolejny w wakacje tym razem w północnej części Polski. W przedsięwzięcie jest zaangażowanych mnóstwo muzyków, osób technicznych, kadry tworzące zaopatrzenie i inni. To również ogromne koszty logistyki i transportu.
Performance I AM
  • 70 000 zł
  • 63 809 zł brakuje
8%
I AM to połączenie sztuki i muzyki. Performance oparty jest o historię dwóch młodych ludzi i ich pytań kierowanych w stronę Boga. W nowatorski sposób przedstawia ukrzyżowanie i zmartwychwstanie Jezusa. Inspiruje do zadawania pytań i szukania odpowiedzi u Boga. To artystyczna apologetyka prezentowana w centrum miasta.

Projekt został stworzony wspólnie przez muzyków, raperów i tancerzy. Dla samej ekipy tworzącej stał się twórczym wyzwaniem i błogosławieństwem.

Trzy trasy z performancem przyniosły wiele owoców do Bożego Królestwa. Po każdym występie widzieliśmy, jak ludzie oddają swoje życie Bogu. Część z tych ludzi znalazła już swoje miejsce w lokalnych Kościołach, za nami są już nawet pierwsze chrzty.

PERFORMANCE I AM to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga finansowych nakładów: realizacja, wynajęcia sceny, nagłośnienia, świateł. Marzy nam się, by to przedsięwzięcie zrealizować w jak najlepszej jakości.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Steiger Polska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
47 zł
Ania Greenwood
Ania Greenwood
27 zł
Martyna Matyjas
Martyna Matyjas
17 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.