Stosunkowo Bliski Wschód

W Patronite od 31.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 559

liczba Patronów: 437

23 patronów
379 zł miesięcznie
1 635 zł łącznie

Regularne publikacje i częstsze odcinki podcastu

500 zł

miesięcznie

75%

osiągnięto

121 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam na regularne tworzenie treści. To znaczy, że będziemy dwukrotnie w tygodniu umieszczać artykuły na blogu i zwiększymy częstotliwość nagrywanych przez nas odcinków podcastu!

Bliski Wschód od kuchni

750 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

371 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na lepsze wyposażenie naszej kuchni i rozpoczęcie solidnych eksperymentów kulinarnych! Dobra kuchnia wymaga solidnego sprzętu i wysokiej jakości składników. Chcielibyśmy też zwiększyć swoje możliwości w zakresie spotykania się z rozmaitymi kucharzami, którzy specjalizują się w gotowaniu specjałów z krajów Bliskiego Wschodu.

Rozwój podcastu

1 000 zł

miesięcznie

37%

osiągnięto

621 zł

brakuje

Jeśli uda nam się osiągnąć taką kwotę miesięcznie to będziemy mogli jeszcze bardziej zwiększyć częstotliwość nagrań podcastu. Pozwoli nam to na zakup lepszego sprzętu, przygotowanie miejsca do nagrań lub znalezienie odpowiedniej lokacji. Sky is the limit!

Studio Bliski Wschód

1 500 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

1 121 zł

brakuje

W tym progu będziemy mogli rozpocząć przygotowywanie nagrań wideo, przede wszystkim naszych kulinarnych wynalazków! Pozwoli nam to na podszkolenie się z zakresu produkcji wideo, operowania kamerą lub, być może, na znalezienie kogoś, kto nam w tym pomoże.

Funkcjonowanie bloga i podcastu

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jeśli osiągniemy ten próg to uda nam się sfinansować koszta ponoszone przez nas za hosting strony WWW i uruchomionego przez nas podcastu. Dzięki temu będziemy mogli oddać się tworzeniu treści nie martwiąc się o to, czy uda nam się sfinansować działania.
Zostań Patronem