Avatar użytkownika

Stosunkowo Bliski Wschód - Jakub Katulski

8
patronów
210 
miesięcznie
8
patronów
210 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję, że decydujesz się wspierać moją pracę! Dzięki takim Patronom łatwiej mi będzie tworzyć regularne treści i stale poprawiać ich jakość.

W ramach podziękowania za ten próg uzyskasz dostęp do nagrań video, realizowanych specjalnie dla Patronów, które będą wysyłane za pośrednictwem Patronite, czasem bezpośrednio ode mnie, czasem z udziałem gości.

Otrzymasz także stały dostęp do grupy dla Patronów, która powstanie na Discordzie, gdzie będę dzielić się przemyśleniami i planami na przyszłość!
20 zł miesięcznie
To już nie przelewki! Takie wsparcie pozwala na dostęp do subskrypcji kilku nawet mediów, a śledzenie tego, co dzieje się w prasie, jest istotną częścią pracy dziennikarskiej.

W podziękowaniu otrzymasz dostęp do nagrań video, realizowanych specjalnie dla Patronów, dostęp do grupy na Discordzie, a także pełen dostęp do tekstów, które pojawiają się na moim Substacku!
50 zł miesięcznie
To naprawdę solidna pomoc, która przybliża mnie znacząco do celu, którym jest uruchomienie SBW na pełen etat!

Dzięki temu, otrzymasz dostęp do nagród z poprzednich progów, a także imienne podziękowanie w podcastach i materiałach video.
100 zł miesięcznie
Za takim wsparciem stajesz się istotnym fundamentem pod bliskowschodnie medium!

Otrzymasz nie tylko dostęp do nagród z poprzednich progów, ale także możemy się spotkać na kawę, choćby wirtualnie, by porozmawiać o Bliskim Wschodzie i planowanych kierunkach rozwoju.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stosunkowo Bliski Wschód - Jakub Katulski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Nazywam się Jakub Katulski i jestem politologiem, kulturoznawcą bliskowschodnim i podcasterem.

Cześć! Nazywam się Jakub Katulski i jestem politologiem i kulturoznawcą bliskowschodnim.

Prowadzę podcast Stosunkowo Bliski Wschód, gdzie dzielę się swoimi spostrzeżeniami o Bliskim Wschodzie i rozmawiam z ekspertami, o bieżących wydarzeniach, po to, by dostarczyć słuchaczom wiedzy koniecznej, do zrozumienia świata.

 

Współpracuję z polskimi mediami, w których możecie czasem mnie posłuchać lub poczytać moje teksty, a także badam Bliski Wschód naukowo, jako doktorant Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Chciałbym, aby Stosunkowo Bliski Wschód stał się profesjonalnym medium, dostarczającym czytelnikom, słuchaczom i widzom wiedzy o tym, co dzieje się w regionie i jak wpływa to na naszą część świata.

 

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Stosunkowo Bliski Wschód - Jakub Katulski w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Dostęp do najlepszych narzędzi do nagrywania
  • 400 zł miesięcznie
  • 190 zł brakuje
52%
Osiągnięcie tego celu ułatwi mi dostęp do najlepszych narzędzi potrzebnych do tworzenia podcastu. Pomoże to w regularnym tworzeniu treści i rozbudowaniu bazy słuchaczy, z utrzymaniem dbałości o jakość.
Regularne streamy z gośćmi
  • 650 zł miesięcznie
  • 440 zł brakuje
32%
Nic nie jest tak angażujące, jak możliwość bezpośredniego zadawania pytań gościom. Osiągnięcie tego progu pomoże mi w uruchomieniu regularnych streamów na kilku platformach, podczas których z ekspertami omawiać będę wydarzenia i odpowiadać na pytania dotyczące najbardziej palących kwestii.
Stosunkowo Bliski Wschód TV
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 290 zł brakuje
8%
Osiągnięcie tego celu pomoże mi w wyposażeniu i obsłudze studia, w którym będę mógł tworzyć treści video, w jakości o wiele lepszej, niż jedynie w formie "gadającej głowy".
SBW na pełen etat!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 790 zł brakuje
4%
Pomóż mi uruchomić bliskowschodnie medium z codziennymi publikacjami, w różnych formach. Osiągnięcie tego celu pozwoli mi codziennie dostarczać wiedzy w mediach społecznościowych, podcastach, nagraniach video i innych rozwiązaniach, które do tego czasu się pojawią.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stosunkowo Bliski Wschód - Jakub Katulski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Józef Napierała
Józef Napierała
10 zł
Adriana Hochmanska
Adriana Hochmanska
100 zł
Joanna Rogalska
Joanna Rogalska
20 zł
Jadwiga Marchewka
Jadwiga Marchewka
20 zł
Aleksander Tabor
Aleksander Tabor
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.