Strefa Audytywna PL

W Patronite od 14.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
300 łącznie
StrefaAudytywnaPL to idea spotkań z ludźmi związanymi ze światem muzyki niezależnie od stylu, instrumentu ani profesji.
Wielorakie aspekty okołomuzyczne od nauki ,poprzez sprzęt i technikalia, po życiowe aspekty towarzyszące każdemu z nich.

O Autorze

"Możliwości rozwoju jest mnóstwo a ludzi którzy kochają i parają się muzyką jest co najmniej dokładnie tyle samo. Dlatego nigdy nie zgodzę się z tym by kryterium decydującym o wartości wypowiedzi był poziom medialnej popularności."

             #StrefaAudytywna to idea spotkań i rozmów z ludźmi związanymi ze światem muzyki - niezależnie od stylu , instrumentu ani profesji. Wielorakie aspekty około muzyczne: od nauki ,poprzez sprzęt i technikę , po życiowe aspekty towarzyszące każdemu z nich na swojej muzycznej drodze.

" Słowami naszych gości przekazujemy odmienne punkty widzenia na te same tematy... Tym zachęcamy do szukania różnych dróg i rozwiązań : porównywać, nie zamykać się intelektualnie, być krytycznym – zwłaszcza wobec samych siebie i swoich nawyków myślowych..."

             I nie tylko spotkania z muzykami przed nami.. O NIEEE ! lecz także z inżynierami dźwięku, właścicielami wytwórni czy agencji koncertowych , producentami instrumentów żeby podpytać ich o aspekty, triki, zasady funkcjonowania w pracy którą się parają.

Tych którzy nie czują się pewnie przed kamerą - zapraszamy do rozmowy w formie podcastu , ewentualnie do klasycznego wywiadu pisemnego. 

" Z muzyką jest jak z medytacją.. każdy o niej słyszał, wydaje się jakaś taka "tajemnicza" i czasem niezrozumiała, ale gdy już w nią wejdziesz - to nigdy nie wyjdziesz..."  

Pracujemy nad szkicem platformy z możliwością wyszukiwania (na razie może nie zdradzę czego i jak dokładnie;),  fotorelacje oraz mnóstwo wywiadów w formie pisanej oraz podcastów. Ponadto - jak już ruszą koncerty i festiwale- uderzamy do ludzi z poza naszej pięknej Polandii by dowiedzieć się jak myślą -działają- pracują ludzie z innych szerokości geograficznych. Tak więc:

Enjoy! ;)

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Adam Śliwa
Adam Śliwa
Próg: 20 zł
Tomasz Kośmider
Tomasz Kośmider
Próg: 10 zł