Strzelnica Tv

W Patronite od 24.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 325

Liczba Patronów: 246

Zostań Patronem
Kup na prezent
74 patronów
1 565 miesięcznie
22 055 łącznie
Srzelnica.tv to kanał o broni i strzelectwie -- Od 10 lat robię filmy o broni, recenzje nowych konstrukcji i akcesoriów strzeleckich -- Znasz mnie z pewnością z kanału na YouTube :) Jeśli nie? To sprawdź koniecznie :)

O Autorze

PATRONI minęły prawie DWA lata naszej współpracy! Strzelnica.tv dzięki Wam rozwija się coraz mocniej. Przybywa subskrybentów i rośnie oglądalność filmów. W sumie wszystkie odcinki obejrzało ponad 8 milionów widzów! A liczba subskrybentów kanału przekroczyła 40 tysięcy fanów. Jesteście The BEST! Dajecie energię do dalszego działania :)

Dzięki Wam recenzje ukazują się regularnie w każdy poniedziałek! W najnowszych odcinkach obowiązkowo pojawiają się akcenty kulinarne i ciekawe postacie oraz akcesoria. Na przykład w odcinku numer 88 strzelnicę odwiedził sam Hitman ze swoim kultowym wytłumionym 1911 :)

Równolegle z kanałem na YouTube powstał "fanpage" na stronie Facebook 

Dzisiaj strzelnica.tv to:
8.000.000 WIDZÓW wszystkich odcinków na YouTube
40.000 subskrybentów na YT
8.000 obserwujących na Facebook
7.000 odbiorców każdego postu na Facebook

Dzięki Wam PATRONI w jednym z ostatnich odcinków wziął udział Porucznik Michael Kwiatkowsky z NYPD i pokazał mi jak się strzela z rewolweru 357 MAGNUM :)

Strzelnica.tv jest rozpoznawalna i ceniona w środowisku strzelców i sportowców. Nasza telewizja jest zapraszana na zawody i imprezy strzeleckie. Utrzymujemy stały kontakt z klubami strzeleckimi i organizatorami zawodów. Patronujemy ciekawym wydarzeniom i zawodom strzeleckim.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Stodulski
Piotr Stodulski
Próg: 20 zł
Igor Protasowicki
Igor Protasowicki
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Michał Bartos
Michał Bartos
Próg: 20 zł
Piotr Okoń
Piotr Okoń
Próg: 20 zł
Grzegorz Piątkowski
Grzegorz Piątkowski
Próg: 50 zł