Avatar użytkownika

StS Zamek Bierzgłowski

0
patronów
0 
miesięcznie
4 929 
łącznie
0
patronów
0 zł 4 929 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
To tylko kilka złotych - a dla nas tak wiele.
Nagroda dla patrona (pod koniec roku) oficjalne podziękowania wysłane mailem oraz udział w zamkniętej grupie na FB.
13 zł miesięcznie
Super! Dla nas i dzieciaków które z nami trenują to krok do przodu. W nagrodę dla patrona (pod koniec roku) oficjalne podziękowania wysłane mailem i tradycyjną pocztą. Udział w zamkniętej grupie FB. Naklejka (magnes) na auto/ lodówkę (raz w roku - wraz z podziękowaniami).
31 zł miesięcznie
Dziękujemy! W nagrodę dla patrona (pod koniec roku) oficjalne podziękowania wysłane mailem i tradycyjną pocztą. Udział w zamkniętej grupie FB. Naklejka (magnes) na auto/ lodówkę (raz w roku). Podziękowania na profilu StS
50 zł miesięcznie
To dla nas naprawdę wiele! Pomagasz naszemu stowarzyszeniu i dzieciakom które trenujemy. Nagroda dla patrona (pod koniec roku) oficjalne podziękowania wysłane mailem i tradycyjną pocztą. Udział w zamkniętej grupie FB. Naklejka (magnes) na auto/ lodówkę. Podziękowania na profilu StS. Gadżet klubowy raz w roku. LUB dla posiadaczy firm mini pakiet sponsorski - logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski. Przedstawienie sponsora na profilach społecznościowych. Możliwość powieszenia baneru 1 moduł (1x2 m) na ogrodzeniu boiska
100 zł miesięcznie
To naprawdę wielki gest. Nagroda dla patrona (pod koniec roku) oficjalne podziękowania wysłane mailem i tradycyjną pocztą. Udział w zamkniętej grupie FB. Naklejka (magnes) na auto/ lodówkę. Podziękowania na profilu StS. Gadżet klubowy dwa razy w roku . LUB dla posiadaczy firm pakiet sponsorski standard. Pakiet sponsorski standard logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski. Przedstawienie sponsora na profilach społecznościowych. Po każdym meczowym wpisie na fanpegu STS - odnośnik do strony FB sponsora. Możliwość powieszenia baneru na ogrodzeniu (2 moduły) na ogrodzeniu boiska.
200 zł miesięcznie
Dziękujemy - dla małego wiejskiego stowarzyszenia to ogromna kwota. Nagroda dla (pod koniec roku) oficjalne podziękowania wysłane mailem i tradycyjną pocztą. Udział w zamkniętej grupie FB. Naklejka (magnes) na auto/ lodówkę. Podziękowania na profilu StS. Gadżet klubowy dwa razy w roku. Klubowy T-shirt (również raz w roku) . LUB dla posiadaczy firm duży pakiet sponsorski. Duży pakiet sponsorski to logotyp firmy na stronie www STS Zamek Bierzgłowski. Przedstawienie sponsora na profilach społecznościowych (dwa razy w roku). Po każdym meczowy wpisie na fanpegu STS - odnośnik do strony FB sponsora. Możliwość powieszenia baneru na ogrodzeniu boiska (4 moduły).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora StS Zamek Bierzgłowski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie Sportowe StS Zamek Bierzgłowski to amatorska drużyna piłkarska funkcjonująca od 1970 r. w podtoruńskiej gminie Łubianka. Zespół to społeczność ponad 100 piłkarzy różnych grup wiekowych, sztab trenerski, kierownictwo drużyny i stałe grono lokalnych kibiców.

StS Zamek Bierzgłowski -  1970 r. z gminy Łubianka. Zrzeszamy ponad 100 piłkarzy różnych grup wiekowych których wspiera sztab trenerski, kierownictwo drużyny i stałe grono lokalnych kibiców.

Na boisku przy ul. Św. Jadwigi odbywa się rocznie około 50 meczów: od zmagań skrzatów i żaków przez orlików do seniorów występujących w Klasie A.

Czerwono-czarne barwy to symbol nie tylko rywalizacji sportowej, ale także zgranej społeczności, która przez sport buduje lokalne więzi i przestrzeń do spędzania wolnego czasu.

Akademia STS 

Akademia STS to dawka zdrowia przez sport dla dzieci. Misja stowarzyszenia jest integrowanie lokalnej społeczności w tym tej najmłodszej -  dzieciaki z różnych szkół, przedszkoli gminy Łubianka i nie tylko spędzają ze sobą czas na boisku. Sport jest szansą dla dzieci nawet z niezbyt zamożnych rodzin. Jest  przepustką do dobrej zabawy.

Akademia sts

 

Dlaczego jesteśmy na PATRONITE?

 

​​​​Naszemu stowarzyszeniu brakuje środków na podstawową działalność. Brakuje bramek dla dzieci i sprzętu. Szatnia wymaga remontu a apteczka regularnego uzupełniania. 

Pragniemy również rozwijać się. Angażować jeszcze więcej dzieci. Uczyć ich i kształtować poczucie przynależności do lokalnego społeczeństwa oraz postawy pro zdrowotnej. A wszystko dzięki piłce. 

Chcemy również integrować społeczeństwo nasze miejscowości i gminy.

 

Cele Autora

Bramki dla dzieciaków
  • 3 600 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Bramki dla dzieciaków. Szkolimy obecnie ponad 70 dzieci. Opłaty które pobieramy od rodziców mają wyłącznie na celu opłacenie trenerów. Dlatego naszemu stowarzyszeniu brakuje sprzętu. Mamy 2 stare bramki odkupione z toruńskiego klubu piłkarskiego.
Dzieciaki naprawdę na to liczą.
Sprzęt do treningu
  • 5 000 zł
  • 71 zł brakuje
98%
Dodatkowy sprzęt potrzebny dzieciakom do treningów. Brakuje piłek, pachołków, znaczników, kamizelek itd.
Za zebrane środki kupimy najpotrzebniejsze sprzęty zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez trenerów.
Obóz - lub półkolonie dla dzieci
  • 15 000 zł
  • 10 071 zł brakuje
32%
Chcemy zorganizować dzieciakom sportowe lato. Jak ono będzie wyglądać zależy wyłącznie od zebranej kwoty.
Remont szatni
  • 21 000 zł
  • 16 071 zł brakuje
23%
By móc jeszcze pomalować budynek szatni i delikatnie go wyremontować musimy dobić do kwoty 21 000 łącznego wsparcia.
Wierzymy jednak, że z naszymi patronami i kibicami zrealizujemy wszystkie nasze cele!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora StS Zamek Bierzgłowski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
13 zł
Paulina Tutak
Paulina Tutak
13 zł
Łukasz Grabowski
Łukasz Grabowski
13 zł
Kamil Koper
Kamil Koper
13 zł
Gordon
Gordon
13 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.