StS Zamek Bierzgłowski

W Patronite od 08.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2136

Liczba Patronów: 1716

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
65 miesięcznie
4 448 łącznie
Stowarzyszenie Sportowe StS Zamek Bierzgłowski to amatorska drużyna piłkarska funkcjonująca od 1970 r. w podtoruńskiej gminie Łubianka. Zespół to społeczność ponad 100 piłkarzy różnych grup wiekowych, sztab trenerski, kierownictwo drużyny i stałe grono lokalnych kibiców.

O Autorze

StS Zamek Bierzgłowski -  1970 r. z gminy Łubianka. Zrzeszamy ponad 100 piłkarzy różnych grup wiekowych których wspiera sztab trenerski, kierownictwo drużyny i stałe grono lokalnych kibiców.

Na boisku przy ul. Św. Jadwigi odbywa się rocznie około 50 meczów: od zmagań skrzatów i żaków przez orlików do seniorów występujących w Klasie A.

Czerwono-czarne barwy to symbol nie tylko rywalizacji sportowej, ale także zgranej społeczności, która przez sport buduje lokalne więzi i przestrzeń do spędzania wolnego czasu.

Akademia STS 

Akademia STS to dawka zdrowia przez sport dla dzieci. Misja stowarzyszenia jest integrowanie lokalnej społeczności w tym tej najmłodszej -  dzieciaki z różnych szkół, przedszkoli gminy Łubianka i nie tylko spędzają ze sobą czas na boisku. Sport jest szansą dla dzieci nawet z niezbyt zamożnych rodzin. Jest  przepustką do dobrej zabawy.

Akademia sts

 

Dlaczego jesteśmy na PATRONITE?

 

​​​​Naszemu stowarzyszeniu brakuje środków na podstawową działalność. Brakuje bramek dla dzieci i sprzętu. Szatnia wymaga remontu a apteczka regularnego uzupełniania. 

Pragniemy również rozwijać się. Angażować jeszcze więcej dzieci. Uczyć ich i kształtować poczucie przynależności do lokalnego społeczeństwa oraz postawy pro zdrowotnej. A wszystko dzięki piłce. 

Chcemy również integrować społeczeństwo nasze miejscowości i gminy.

 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paulina Tutak
Paulina Tutak
Próg: 13 zł
Anonimowy patron
Próg: 13 zł
Kamil Koper
Kamil Koper
Próg: 13 zł
Łukasz Grabowski
Łukasz Grabowski
Próg: 13 zł
Gordon
Gordon
Próg: 13 zł
Marek Uznański
Marek Uznański
Próg: 100 zł