Surindustrialle

W Patronite od 02.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1219

Liczba Patronów: 1315

Zostań Patronem
5 patronów
135 miesięcznie
220 łącznie

Zakupy umożliwiające wznowienie działalności naszej herbaciarni

5 000 zł

4%

osiągnięto

4 780 zł

brakuje

Nasze problemy to nie tylko lockdown, ale również fakt, że po jego zakończeniu czeka nas m.in. konieczność zmiany kas fiskalnych na zgodne z nowymi normami kasy on-line (obowiązujące od tego roku). Błędne koło się domyka - jak zarobić na nie, jeżeli nie wolno nam prowadzić lokalu? Staramy się, dwoimy i troimy, jednak częściowe przebranżowienie ledwo pozwala nam na utrzymanie zamrożonego lokalu.

Budowa ogródka letniego

10 000 zł

2%

osiągnięto

9 780 zł

brakuje

Rząd obiecywał, że gastronomia ruszy na przełomie maja-czerwca, jednocześnie zapewniając, że będzie to jedna z ostatnich gałęzi gospodarki do uruchomienia. Obawiamy się, że na ten rok pozostanie nam jedynie możliwość działalności w ogródkach, na co nie jesteśmy w tym momencie gotowi. Mamy głowy pełne pomysłów i zapas materiałów w pracowni, ale bez dodatkowego wsparcia nie damy rady przygotować się na nową rzeczywistość.

Na wybudowanie ogródka oraz przystosowanie go do wymogów sanitarnych potrzeba minimum 10000 zł i to wyłącznie dzięki temu, że już w zeszłym roku przezornie poczyniliśmy wiele drobnych prac nad elementami, które możemy wykorzystać w budowie ogródka. Musimy jednak uzupełnić materiały (farby, lakiery, blachy, deski, drut spawalniczy), opłacić na dwa miesiące prąd i czynsz pracowni, aby spędzić w niej ten czas, a także porzucić inne zajęcia, by spokojnie poświęcić się pracy.

Powrót jeżdżącej kozy i nie tylko

12 000 zł

1%

osiągnięto

11 780 zł

brakuje

Pamiętacie ogródek z Piotrkowskiej 118? Zawsze stała tam nasza wierna elektryczna koza. Aby ją wskrzesić, musimy zakupić nowe akumulatory oraz silnik i pomajsterkować przy niej kilka dni. Będzie znowu brykać jak nowa.
W pracowni jeszcze od czasów przeprowadzki czeka kolejka rzeźb, lamp i innych elementów ozdobnych, które mieliście okazję poznać w naszym poprzednim lokalu. Wszystkie wymagają renowacji i konserwacji, ale bardzo by się przydały w naszym ogródku aby kreowana przez nas kraina zyskała klimat. Mamy też pomysły na kilka atrakcji dla dzieci, które dzięki Waszej pomocy możemy zrealizować.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni