Avatar użytkownika

Florian Pyszel

0
patronów
0 
miesięcznie
5 700 
łącznie
0
patronów
0 zł 5 700 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
10 złotych to średnia cena "Americany" w kawiarni. Bardzo się ciesze, że doceniasz to, co robię, doceniasz moje rozmowy ze sportowcami i dzięki Twojej pomocy, będę mógł nadal to robić!
20 zł miesięcznie
20 zł to naprawdę spora kwota i bardzo Ci za to dziękuję. Za wsparcie mnie takimi pieniędzmi zaproszę Cię do specjalnej grupy na FB - Świat Okiem Biegacza, gdzie będę pokazywał Ci, jak podcast wygląda od środka, gdzie będę udostępniał informacje i newsy ze świata biegania, ale także do miejsca, gdzie będziesz mógł porozmawiać na tematy treningowe z ludźmi podobnymi do Ciebie!
50 zł miesięcznie
50 złotych to już poważna kwota! To właśnie takie osoby, jak Ty, umożliwiają mi kontynuowanie tego, co robię. Umieszczę Twoje Imię i Nazwisko w opisie podcastu, by inni wiedzieli, jak bardzo mi pomagasz!

Oczywiście dostaniesz też zaproszenie do grupy!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
WOW! Jesteś "biegowym świrem" albo fanatykiem mojego podcastu! Przy wsparciu mnie taką kwotę wymienię Cię w każdym odcinku jako osobę, że podcast Świat Okiem Biegacza powstał dzięki Twojemu wsparciu!

Oczywiście dostaniesz też zaproszenie do grupy!
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
10 dostępnych miejsc
Chcesz wspomóc rozwój podcast Świat Okiem Biegacza i szukasz trenera, który pomoże Ci zrealizować Twoje cele? Ten próg jest właśnie dla Ciebie! Rozpiszę Ci treningi, przeanalizuję Twoją technikę, pomogę ułożyć harmonogram startów i usystematyzuję Twoją dietę.
2000 zł miesięcznie
Wybierz 2000 zł
2 dostępne miejsca
Chcesz wystąpić w podcaście albo chciałbyś wymienić nazwę Twojej firmy lub wydarzenia i dotrzeć do ponad 2000 biegaczy? Ten próg jest dla Ciebie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Florian Pyszel w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć! Z tej strony Florian Pyszel, autor podcastu Świat Okiem Biegacza, w którym to rozmawiam z osobami związanymi z bieganiem - zawodowymi sportowcami, dietetykami, fizjoterapautami, aby stawać się coraz to lepszym biegaczem.

Nazywam się Florian Pyszel i od 2019 roku prowadzę podcast Świat Okiem Biegacza. Zauważyłem, że w polskim internecie brakuje pogłębionych rozmów na tematy związane z treningiem biegowym i od tego czasu przeprowadziłem prawie 70 rozmów.

 

Swoją przygodę z bieganiem zacząłem w 2008 roku, w siedleckim klubie WLKS Iganie Nowe, więc można powiedzieć, że w tym sporcie siedzę bardzo długo, choć nadal nie uważam się za eksperta w tej dziedzinie.

Przez pół roku pracowałem dla serwisu Bieganie.pl, gdzie pisałem artykuły związane z biegami górskimi oraz ultra, a w moim podcaście coraz częściej pojawiają się biegacze, związani z tym środowiskiem - Andrzej Witek, Marcin Świerc, Bartek Przedwojewski czy Kamil Leśniak.


 

Bardzo zależy mi na tym, aby rozmawiać z coraz to lepszymi biegaczami, aby polski sport czerpał z dobrych, zachodnich wzorców. Na początku roku 2021 udało mi się przeprowadzić rozmowę z Mike'm Foppen'em - rekordzistą Holandii na 5 000 metrów i uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Tokio na tym właście dystansie.

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Florian Pyszel w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Profesjonalizacja podcastu
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 500 zł brakuje
0%
Świat Okiem Biegacza od ponad 2 lat prowadzę hobbistycznie - przeprowadzanie rozmów z innymi biegaczami jest dla mnie fantastyczną rozrywką, ale chciałbym, żeby ten podcast był bardziej "pro", a przynajmniej "semi-pro"!

Osiągnięcie pierwszego celu pozwoli mi na:
- zakup nowego mikrofonu
- lepsze wytłumienie "studia"
- wykup rocznego serwera do trzymania tam plików
- rozszerzenie podcastu do formy wideo, gdzie będziesz mógł widzieć mnie i mojego rozmówcę
Moja nowa praca
  • 4 208 zł miesięcznie
  • 4 208 zł brakuje
0%
4208 złotych - tyle wynosi średnie wynagrodzenie netto w Polsce.

Taka kwota to poważne zobowiązanie! Jeśli uda mi się zebrać taką kwotę nie będę musiał już nagrywać rozmów zdalnie, tylko będę mógł urządzić porządne studio u siebie lub jeździć do moich gości.

Dodatkowo mógłbym też przeprowadzać rozmowy z zagranicznymi sportowcami, a także rozwijać inne projekty związane z bieganiem. Możliwości są nieskończone - może czas na polską wersję "Sweat Elite"?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Florian Pyszel już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Witkowski
Paweł Witkowski
20 zł
Kuba Marcinkowski
Kuba Marcinkowski
20 zł
Anonimowy patron
10 zł
domsat _69
domsat _69
10 zł
Dawid Lulis
Dawid Lulis
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.