Florian Pyszel

W Patronite od 29.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1260

Liczba Patronów: 928

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
240 miesięcznie
4 700 łącznie
Cześć! Z tej strony Florian Pyszel, autor podcastu Świat Okiem Biegacza, w którym to rozmawiam z osobami związanymi z bieganiem - zawodowymi sportowcami, dietetykami, fizjoterapautami, aby stawać się coraz to lepszym biegaczem.

O Autorze

Nazywam się Florian Pyszel i od 2019 roku prowadzę podcast Świat Okiem Biegacza. Zauważyłem, że w polskim internecie brakuje pogłębionych rozmów na tematy związane z treningiem biegowym i od tego czasu przeprowadziłem prawie 70 rozmów.

 

Swoją przygodę z bieganiem zacząłem w 2008 roku, w siedleckim klubie WLKS Iganie Nowe, więc można powiedzieć, że w tym sporcie siedzę bardzo długo, choć nadal nie uważam się za eksperta w tej dziedzinie.

Przez pół roku pracowałem dla serwisu Bieganie.pl, gdzie pisałem artykuły związane z biegami górskimi oraz ultra, a w moim podcaście coraz częściej pojawiają się biegacze, związani z tym środowiskiem - Andrzej Witek, Marcin Świerc, Bartek Przedwojewski czy Kamil Leśniak.


 

Bardzo zależy mi na tym, aby rozmawiać z coraz to lepszymi biegaczami, aby polski sport czerpał z dobrych, zachodnich wzorców. Na początku roku 2021 udało mi się przeprowadzić rozmowę z Mike'm Foppen'em - rekordzistą Holandii na 5 000 metrów i uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Tokio na tym właście dystansie.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
domsat _69
domsat _69
Próg: 10 zł
Kamil Rowiński
Kamil Rowiński
Próg: 20 zł
Dawid Lulis
Dawid Lulis
Próg: 20 zł
Paweł Witkowski
Paweł Witkowski
Próg: 20 zł
Andrzej Witek - Maraton w 140 minut
Andrzej Witek - Maraton w 140 minut
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł