Avatar użytkownika

SPiR SWOJAK

0
patronów
0 
miesięcznie
30 
łącznie
0
patronów
0 zł 30 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
DZIĘKUJEMY ZA WPŁATĘ W TEJ WYSOKOŚCI!

Wspierając nas kwotą 10 zł Uzyskasz dostęp do tajnej, zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziemy informować Cię o naszych planach i projektach.
20 zł miesięcznie
JESTEŚ WAŻNYM OGNIWEM SPiR SWOJAK. DZIĘKUJEMY!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie umieścimy Cię na liście aktualnych patronów w sekcji brązowej oraz Uzyskasz dostęp do tajnej, zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziemy informować Cię o naszych planach i projektach.
50 zł miesięcznie
SWOJACY NIE WIEDZĄ JAK CI DZIĘKOWAĆ!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie Otrzymasz gadżety kampanii "Swój do swego po swoje", nagrody z poprzednich progów oraz umieścimy Cię na liście aktualnych patronów w sekcji srebrnej.
100 zł miesięcznie
SWOJAKU DLA CIEBIE IDEA PATRIOTYZMU KONSUMENCKIEGO ORAZ WOLNOŚĆ GOSPODARCZA JEST BARDZO WAŻNA! OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie Uzyskasz dostęp do wszystkich powyższych progów, a oprócz tego umieścimy Cię na liście aktualnych patronów w sekcji złotej oraz na Twoje życzenie odwiedzimy Cię w miejscowości, w której mieszkasz. Chętnie dla Ciebie i Twojej lokalnej społeczności wygłosimy prelekcje na temat patriotyzmu konsumenckiego.
200 zł miesięcznie
SWOJAKU DLA CIEBIE IDEA PATRIOTYZMU KONSUMENCKIEGO ORAZ WOLNOŚĆ GOSPODARCZA JEST BARDZO WAŻNA! OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie Uzyskasz dostęp do wszystkich powyższych progów, a oprócz tego przygotujemy artykuł na naszą stronę www i posty na mediach społecznościowych na temat polskiej firmy wskazanej przez Ciebie.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
30 dostępnych miejsc
SWOJAKU DLA CIEBIE IDEA PATRIOTYZMU KONSUMENCKIEGO ORAZ WOLNOŚĆ GOSPODARCZA JEST BARDZO WAŻNA! OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie Uzyskasz dostęp do wszystkich powyższych progów, a oprócz tego zaprosimy Ciebie lub przedstawiciela wskazanej przez Ciebie polskiej firmy na wywiad w ramach SwojakTV na wywiad.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
15 dostępnych miejsc
SWOJAKU DLA CIEBIE IDEA PATRIOTYZMU KONSUMENCKIEGO ORAZ WOLNOŚĆ GOSPODARCZA JEST BARDZO WAŻNA! OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie Uzyskasz dostęp do wszystkich powyższych progów, a oprócz tego otrzymasz od nas figurkę "Swojaka" wykonaną przez lokalnych rzemieślników.
10000 zł miesięcznie
Wybierz 10000 zł
5 dostępnych miejsc
SWOJAKU DLA CIEBIE IDEA PATRIOTYZMU KONSUMENCKIEGO ORAZ WOLNOŚĆ GOSPODARCZA JEST BARDZO WAŻNA! OGROMNE PODZIĘKOWANIA!

W podziękowaniu za Twoje wsparcie Uzyskasz dostęp do wszystkich powyższych progów, a oprócz tego otrzymasz możliwość uczestnictwa w obradach zespołu kampanii "Swój do swego po swoje"

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SPiR SWOJAK w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Rolników SWOJAK zostało stworzone przez ludzi, którym na sercu leży dobro Ojczyzny. Naszym celem jest:

1) Promocja patriotyzmu konsumenckiego.
2) Promocja polskiego biznesu
3) Edukacja konsumencka

Jesteśmy autorem akcji "Swój do swego po swoje"

 

Realizujemy kampanię społeczną "Swój do swego po swoje"

“Swój do swego po swoje” jest kampanią propagującą patriotyzm konsumencki. Wspieramy polską przedsiębiorczość, rozumiejąc że  poprzez preferowanie produktów i usług z własnego kraju, możemy wspierać rozwój rodzimych firm i miejsc pracy.

Zapraszamy na stronę: www.swojdoswegoposwoje.pl

Nikt tak dobrze nie zadba o nasze polskie interesy, jak my sami! Jesteśmy przekonani, że promując rodzime produkty i usługi, budujemy wspólnie dobrobyt naszego narodu i państwa, tak samo jak poszczególnych obywateli. Rozwijająca się gospodarka, zdobywająca zagraniczne rynki to z kolei coraz silniejsza i licząca się Polska.

 

 

Cele Autora

PODSTAWOWA DZIAŁALNOŚĆ PROMOCYJNA
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Dzięki zebraniu tej kwoty uda nam się zabezpieczyć finansowanie większości podstawowych kosztów naszej stałej działalności, czyli spotkań, wyjazdów czy reklam profilu. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
POSZERZONA PROMOCJA I MATERIAŁY MARKETINGOWE
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Dzięki temu celowi będziemy mogli rozszerzyć naszą promocję w social media oraz na terenie całej Polski poprzez zakup dodatkowych gadżetów promocyjnych. Będzie nas więcej w większej ilości miejsc!
PROFESJONALNY MARKETING
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 10 000 zł brakuje
0%
Dzięki przekroczeniu kolejnego progu będziemy mogli zaangażować dodatkową osobę do prowadzenia kampanii marketingowej - czyli materiałów, grafik, filmów.
PROFESJONALNY MARKETING I POSZERZONA DZIAŁALNOŚĆ
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 15 000 zł brakuje
0%
Dzięki przekroczeniu kolejnego progu oprócz tego, że będziemy mogli zaangażować dodatkową osobę oraz środki do jeszcze większej ekspansji w social mediach, to także będziemy w stanie zorganizować jeszcze więcej spotkań, konferencji, wydarzeń na terenie całej Polski wraz z solidnym zapleczem materiałów promocyjnych!
MARKETING - KONFERENCJE - EDUKACJA
  • 30 000 zł miesięcznie
  • 30 000 zł brakuje
0%
Dzięki przekroczeniu tego progu będziemy mogli nie tylko prowadzić profesjonalną zaawansowaną kampanię marketingową, ale również organizować regularne konferencje, przygotowywać serie materiałów edukacyjnych, kampanii społecznych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SPiR SWOJAK już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

SPiR SWOJAK
SPiR SWOJAK
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.