Avatar użytkownika

Swojska Piłka

2
patronów
17 
miesięcznie
3 021 
łącznie
2
patronów
17 zł 3 021 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Tyle kosztuje bilet na mecz B klasy. Byliśmy i nagraliśmy dla Ciebie materiał wideo. Każda Twoja wpłata nakręca nas do dalszych działań. Dzięki Twojej wpłacie zwiększasz szanse na to, że pojawimy się na meczu Twojej drużyny!
7 zł miesięcznie
Tyle kosztuje bilet na mecz Okręgówki. Byliśmy i nagraliśmy dla Ciebie materiał wideo. Każda Twoja wpłata nakręca nas do dalszych działań. Poza tym, że zwiększasz szanse na naszą wizytę podczas meczu Twojej drużyny, możesz liczyć, że na kanale pojawi się więcej ciekawych treści.
10 zł miesięcznie
Nawet najdrobniejsze wsparcie spowoduje rozwój kanału "Swojska Piłka". Jeśli interesujesz się lokalną piłką i z chęcią oglądasz kolejne nasze produkcje, to pomóż nam rozwinąć kanał :) W zamian za wsparcie możesz liczyć na uścisk prezesa "Swojskiej Piłki" ;)
25 zł miesięcznie
Im większe będzie Wasze wsparcie tym szybciej kanał "Swojska Piłka" będzie rósł w siłę. Jeśli interesujesz się lokalną piłką i z chęcią oglądasz kolejne nasze produkcje, to pomóż nam rozwinąć kanał :) Bardzo dziękujemy za każdą pomoc, a odwdzięczymy się kolejnymi materiałami filmowymi. Wpłacając tę kwotę dostajesz u nas większy wpływ na to, co będzie się dziać na kanale.
50 zł miesięcznie
Widać, że często wpadasz na kanał "Swojska Piłka" i doceniasz naszą pracę w różnych warunkach. Cieszymy się Twoim wsparciem. Dzięki Tobie kanał jeszcze szybciej zyska na wartości, a my o Twoim wsparciu nie zapomnimy :)
100 zł miesięcznie
Chcemy kanał budować małymi kroczkami i drobnymi wsparciami, ale spotkaliśmy się z prośbą od Szanownych Patronów o ustawienie wyższego progu. Widzu, jeśli uważasz, że zasługujemy na tak wysokie wsparcie to my na pewno o tym nie zapomnimy i przy okazji to wynagrodzimy :)
200 zł miesięcznie
Złoty patron! Możesz zamówić nagranie z dowolnego meczu (3 liga i niżej, mecze juniorów i kobiet) w pobliżu 100 kilometrów od naszej siedziby, a my je nagramy specjalnie dla Ciebie nie doliczając kosztów dojazdu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Swojska Piłka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Maciej Kozina. To ja stoję za projektem pod nazwą "Swojska Piłka". Jestem z wykształcenia dziennikarzem sportowym. Na lokalnych boiskach spędziłem przeszło 10 lat pracując dla regionalnych mediów. "Swojska Piłka" jest dedykowany dla osób interesujących się niższymi ligami piłkarskimi.

SWOJSKA PIŁKA - Kanał piłkarski o tym co nasze - swojskie. Nagrywamy mecze - zazwyczaj te, których nie pokaże żadna inna telewizja. Niższe ligi to nasza pasja!

Kanał po debiutanckim roku zyskał sobie spore grono sympatyków. "Swojska Piłka" ma już ponad 4500 subskrypcji i prawie 2 miliony wyświetleń znajdujących się na kanale filmów.

Swojska Piłka to projekt w którym pokazujemy piłkarskie rozgrywki z niższych polskich lig, a także meczów juniorów i kobiet. Dzięki kanałowi menadżerowie, skauci wyżej usytuowanych klubów mogą wyłowić "perełkę", która dostanie możliwość profesjonalnego grania. To także kanał, w którym można zobaczyć różne śmieszne sytuacje dziejące się na lokalnych boiskach.

Nazywam się Maciej Kozina i mam za sobą 14-letnie doświadczenie w dziennikarstwie sportowym. Od 2021 roku prowadzę kanał "Swojska Piłka".

Tak wyglądały najpiękniejsze gole 2021 roku:

A to nasz najpopularniejszy film na kanale:

 

Cele Autora

Dojazdy na mecze
  • 200 zł miesięcznie
  • 183 zł brakuje
8%
Paliwo drogie, a na mecz dojechać trzeba :)
Zakup sprzętu do nagrywania meczów
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 983 zł brakuje
1%
Chcielibyśmy, żeby kanał "Swojska Piłka" rósł w siłę i zyskiwał kolejnych fanów. Pracujemy nad nim tyle tylko ile mamy czasu, energii i paliwa w baku. Ciągle marzymy o poszerzaniu naszej sprzętowej bazy, aby móc jeszcze lepiej pokazywać to, co dzieje się na lokalnych boiskach.
Studio "Swojskiej Piłki"
  • 10 000 zł miesięcznie
  • 9 983 zł brakuje
0%
W przyszłości chcielibyśmy stworzyć swoje swojskie studio w którym będziemy mogli realizować kolejne nagrania, wywiady, rozmowy, dyskusje... :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Swojska Piłka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Natalia Kalarus
Natalia Kalarus
7 zł
Magdalena Kudla
Magdalena Kudla
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.