Swojska Piłka

W Patronite od 10.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1869

Liczba Patronów: 1603

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
106 miesięcznie
2 477 łącznie
Nazywam się Maciej Kozina. To ja stoję za projektem pod nazwą "Swojska Piłka". Jestem z wykształcenia dziennikarzem sportowym. Na lokalnych boiskach spędziłem przeszło 10 lat pracując dla regionalnych mediów. "Swojska Piłka" jest dedykowany dla osób interesujących się niższymi ligami piłkarskimi.

O Autorze

SWOJSKA PIŁKA - Kanał piłkarski o tym co nasze - swojskie. Nagrywamy mecze - zazwyczaj te, których nie pokaże żadna inna telewizja. Niższe ligi to nasza pasja!

Kanał po debiutanckim roku zyskał sobie spore grono sympatyków. "Swojska Piłka" ma już ponad 3000 subskrypcji i ponad milion wyświetleń znajdujących się na kanale filmów.

Swojska Piłka to projekt w którym pokazujemy piłkarskie rozgrywki z niższych polskich lig, a także meczów juniorów i kobiet. Dzięki kanałowi menadżerowie, skauci wyżej usytuowanych klubów mogą wyłowić "perełkę", która dostanie możliwość profesjonalnego grania. To także kanał, w którym można zobaczyć różne śmieszne sytuacje dziejące się na lokalnych boiskach.

Nazywam się Maciej Kozina i mam za sobą 12-letnie doświadczenie w dziennikarstwie sportowym. Od 2021 roku prowadzę kanał "Swojska Piłka".

Tak wyglądały najpiękniejsze gole 2021 roku:

A to nasz najpopularniejszy film na kanale:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Marcin Zientek
Marcin Zientek
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Robert Szabłowski
Robert Szabłowski
Próg: 4 zł
Tomek Langer
Tomek Langer
Próg: 4 zł