SzczęśliwaRodzina.com

W Patronite od 28.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 752

liczba Patronów: 1116

1 patron
109 zł miesięcznie
2 513 zł łącznie
Karolina i Maciej Piechowie to twórcy projektu SzczęśliwaRodzina.com, czyli portalu, vloga na Youtube i Instagrama, na którym mówią, że "rodzina jest najważniejsza". Głoszą światu, że małżeństwo to niesamowita przygoda, a kryzysy były, są i będą -> trzeba po prostu nauczyć się z nimi radzić. :)

O Autorze

Cześć, tu Karolina i Maciek

Jesteśmy młodym małżeństwem. Oboje ukończyliśmy studia dziennikarstwa i nauk o rodzinie.  Poznaliśmy tam tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcemy się nią dzielić!

Chcemy przekonać cały świat, że RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA, dlatego założyliśmy portal www.SzczęśliwaRodzina.com -> nagrywamy vlogi o małżeństwie -> i prowadzimy rodzinnego instagrama.

Rok temu dowiedzieliśmy się od lekarzy, że nie ma szans byśmy mieli dzieci. Podjęliśmy 40 dni postu w tej intencji i dziś DZIĘKI BOGU jesteśmy rodzicami cudownej Anielki. Opowiadamy o tym na vlogu:

Widzimy wokół nas rozpadające się rodziny, nieszczęśliwe małżeństwa, cierpiące dzieci. Chcemy pomóc te relacje naprawiać. W związku ważna jest komunikacja i właśnie o niej chcemy opowiadać.

Mamy głowy pełne pomysłów jak pomóc osobom przeżywającym kryzys, jak ułatwić komunikację w związku, jak posklejać rozpadające się rodziny. Staramy się jak najwięcej robić z własnych środków, ale są pomysły, które wymagają Waszej pomocy.

Pomożecie?

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni