Szczupły Inaczej

W Patronite od 29.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2250

Liczba Patronów: 2332

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
50 miesięcznie
100 łącznie
Witam na moim koncie PATRONITE. Wspierając mnie pozwalasz mi na rozwój mojego ogrodu, kanału, pasji.

O Autorze

Jeszcze raz dzień dobry, jestem Szczupły Inaczej, a tak naprawdę nazywam się Dariusz Sowiński. Z wykształcenia jestem Ogrodnikiem, ale przez lata brakowało mi czasu by zajmować się własnym ogrodem. W roku 2020 zacząłem się dzielić swoimi pasjami do roślin oraz podróży na YT. Chce się ciągle rozwijać, wzbogacać ogród, dalej zwiedzać świat oraz dzielić się na tym na moim kanale.


Zapraszam serdecznie do mojego ogrodu.

Dlaczego jestem Szczupły Inaczej?


W moim życiu udało mi się wyjechać do Egiptu, Izraela, Turcji, Tunezji, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Niemiec, Włoch, Czech, Francji, Hiszpanii oraz Anglii. W trakcie trwania podróży miałem możliwość między innymi obcować z przyrodą, w której zdążyłem się zakochać.

W związku z zafascynowaniem roślinnością chciałem mieć swój kawałek egzotycznego świata. Udało mi się spełnić to marzenie. Teraz chcę rozbudowywać moją kolekcję roślin.
W związku z budową Oranżerii powstanie miejsce, w którym będę mógł dbać o rośliny nie występujące naturalnie w naszym kraju.

Mam na mapie świata wiele krajów, które chciałbym zobaczyć i zapoznać się z ich kulturą oraz roślinnością. Jednym z najważniejszych celi jest wylot do Nowej Zelandii.

Twoja pomoc będzie nieocenionym wsparciem w realizacji moich ambicji, planów, marzeń. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika