W Patronite od 28.02.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1463

liczba Patronów: 1526

2 patronów
30 zł miesięcznie
735 zł łącznie
Szeptane czytanki na dobranoc dla dzieci i dorosłych. Być może któraś z tych opowieści przywoła wspomnienie z dzieciństwa? Albo po prostu zrelaksuje i ukoi Cię do snu. Dla nieśpiących Małych i zestresowanych Dużych.

O Autorze

Kim jestem?

Mam na imię Wojtek i na codzień jestem aktorem Teatru Arlekin w Łodzi. Nagrywam szeptane czytanki na dobranoc. Moje produkcje kieruję zarówno do dzieci jak i dorosłych.

Jeżeli cierpisz na problemy z zasypianiem, jesteś zestresowany i nie potrafisz się wyciszyć przed snem, posłuchaj moich nagrań.

Być może któraś z tych opowieści przywoła przyjemne wspomnienie z dzieciństwa? Albo po prostu zrelaksuje i ukoi Cię do snu.

Jeżeli jesteś zabieganym rodzicem, który wracając wieczorem po całym dniu ciężkiej pracy nie ma siły czytać swojemu dziecku - pozwól zrobić to mnie.

Moje produkcje nie są typowymi nagraniami lektorskimi – interesuję się fenomenem ASMR i taki też efekt chcę wywołać u moich słuchaczy. Załóż słuchawki, usłysz dźwięk szeleszczącej kartki i skrzypienie okładki książki.

Czym jest ASMR?

To zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ludzkiego ciała. Zjawisko to może zostać wywołane poprzez wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe bodźce zewnętrzne. Charakter i kwalifikacja zjawiska ASMR została przebadana naukowo jako mająca pozytywny wpływ na wyciszenie, poprawę zasypiania oraz walkę z lękami.

Dlaczego założyłem konto na Patronite?

Moje nagrania tworzę dla Was absolutnie za darmo, dlatego korzystając z tej strony chciałbym poprosić o drobne wsparcie, które pomoże zainwestować mi w niezbędny sprzęt. Jak wiadomo mikrofony, kamery, oświetlenie, oprogramowanie są bardzo kosztowne i niezbędne w produkcji materiałów wideo wysokiej jakości. Dzięki Waszej pomocy będę mógł inwestować więcej w mój kanał tak, aby spełniał Wasze wymagania i przynosił radość :)

Co zyskują moi Patroni?

Przygotowałem dla Was szeroką ofertę, od dostępu do nowych materiałów przed ich publikacją, po możliwość zamówienia prywatnego nagrania uzgodnionej ze mną szeptanki. Więcej szczegółów obok.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!