W Patronite od 28.02.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2215

Liczba Patronów: 2020

Zostań Patronem
2 patronów
25 miesięcznie
1 005 łącznie
Szeptane czytanki na dobranoc dla dzieci i dorosłych. Być może któraś z tych opowieści przywoła wspomnienie z dzieciństwa? Albo po prostu zrelaksuje i ukoi Cię do snu. Dla nieśpiących Małych i zestresowanych Dużych.

O Autorze

Kim jestem?

Mam na imię Wojtek i na codzień jestem aktorem Teatru Arlekin w Łodzi. Nagrywam szeptane czytanki na dobranoc. Moje produkcje kieruję zarówno do dzieci jak i dorosłych.

Jeżeli cierpisz na problemy z zasypianiem, jesteś zestresowany i nie potrafisz się wyciszyć przed snem, posłuchaj moich nagrań.

Być może któraś z tych opowieści przywoła przyjemne wspomnienie z dzieciństwa? Albo po prostu zrelaksuje i ukoi Cię do snu.

Jeżeli jesteś zabieganym rodzicem, który wracając wieczorem po całym dniu ciężkiej pracy nie ma siły czytać swojemu dziecku - pozwól zrobić to mnie.

Moje produkcje nie są typowymi nagraniami lektorskimi – interesuję się fenomenem ASMR i taki też efekt chcę wywołać u moich słuchaczy. Załóż słuchawki, usłysz dźwięk szeleszczącej kartki i skrzypienie okładki książki.

Czym jest ASMR?

To zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ludzkiego ciała. Zjawisko to może zostać wywołane poprzez wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe bodźce zewnętrzne. Charakter i kwalifikacja zjawiska ASMR została przebadana naukowo jako mająca pozytywny wpływ na wyciszenie, poprawę zasypiania oraz walkę z lękami.

Dlaczego założyłem konto na Patronite?

Moje nagrania tworzę dla Was absolutnie za darmo, dlatego korzystając z tej strony chciałbym poprosić o drobne wsparcie, które pomoże zainwestować mi w niezbędny sprzęt. Jak wiadomo mikrofony, kamery, oświetlenie, oprogramowanie są bardzo kosztowne i niezbędne w produkcji materiałów wideo wysokiej jakości. Dzięki Waszej pomocy będę mógł inwestować więcej w mój kanał tak, aby spełniał Wasze wymagania i przynosił radość :)

Co zyskują moi Patroni?

Przygotowałem dla Was szeroką ofertę, od dostępu do nowych materiałów przed ich publikacją, po możliwość zamówienia prywatnego nagrania uzgodnionej ze mną szeptanki. Więcej szczegółów obok.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika