Avatar użytkownika

Szeptanki

0
patronów
0 
miesięcznie
1 350 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 350 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jesteś moim PATRONEM SPECJALNYM. Ten gest Twojego wsparcia znaczy dla mnie bardzo wiele.

W zamian podziękuję Ci drogą mailową oraz będę wysyłał DZIEŃ PRZED PUBLIKACJĄ sekretny link do najnowszej szeptanki.
15 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję! To wspaniałe, że doceniasz moją pracę! Zaszczytne miano SREBRNEGO PATRONA wędruje do Ciebie!

Otrzymasz dostęp do SPECJALNYCH SZEPTANEK (niepublikowanych na kanale YouTube) a Twoje imię i nazwisko zostanie wymienione w napisach końcowych w moich filmach.

UWAGA: Ten próg ZAWIERA także wszystkie nagrody z poprzednich progów.
30 zł miesięcznie
Ahoj Marynarzu! Otrzymujesz wielce zaszczytny tytuł ZŁOTEGO SPONSORA SZEPTANEK!

Jesteś poważnym Mecenasem i otrzymasz ode mnie WYJĄTKOWY prezent – darmowy dostęp do profesjonalnego audiobooka z serwisu Audioteka w moim wykonaniu!

UWAGA: Ten próg ZAWIERA także wszystkie nagrody z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szeptanki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szeptane czytanki na dobranoc dla dzieci i dorosłych. Być może któraś z tych opowieści przywoła wspomnienie z dzieciństwa? Albo po prostu zrelaksuje i ukoi Cię do snu. Dla nieśpiących Małych i zestresowanych Dużych.

Kim jestem?

Mam na imię Wojtek i na codzień jestem aktorem Teatru Arlekin w Łodzi. Nagrywam szeptane czytanki na dobranoc. Moje produkcje kieruję zarówno do dzieci jak i dorosłych.

Jeżeli cierpisz na problemy z zasypianiem, jesteś zestresowany i nie potrafisz się wyciszyć przed snem, posłuchaj moich nagrań.

Być może któraś z tych opowieści przywoła przyjemne wspomnienie z dzieciństwa? Albo po prostu zrelaksuje i ukoi Cię do snu.

Jeżeli jesteś zabieganym rodzicem, który wracając wieczorem po całym dniu ciężkiej pracy nie ma siły czytać swojemu dziecku - pozwól zrobić to mnie.

Moje produkcje nie są typowymi nagraniami lektorskimi – interesuję się fenomenem ASMR i taki też efekt chcę wywołać u moich słuchaczy. Załóż słuchawki, usłysz dźwięk szeleszczącej kartki i skrzypienie okładki książki.

Czym jest ASMR?

To zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ludzkiego ciała. Zjawisko to może zostać wywołane poprzez wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe bodźce zewnętrzne. Charakter i kwalifikacja zjawiska ASMR została przebadana naukowo jako mająca pozytywny wpływ na wyciszenie, poprawę zasypiania oraz walkę z lękami.

Dlaczego założyłem konto na Patronite?

Moje nagrania tworzę dla Was absolutnie za darmo, dlatego korzystając z tej strony chciałbym poprosić o drobne wsparcie, które pomoże zainwestować mi w niezbędny sprzęt. Jak wiadomo mikrofony, kamery, oświetlenie, oprogramowanie są bardzo kosztowne i niezbędne w produkcji materiałów wideo wysokiej jakości. Dzięki Waszej pomocy będę mógł inwestować więcej w mój kanał tak, aby spełniał Wasze wymagania i przynosił radość :)

Co zyskują moi Patroni?

Przygotowałem dla Was szeroką ofertę, od dostępu do nowych materiałów przed ich publikacją, po możliwość zamówienia prywatnego nagrania uzgodnionej ze mną szeptanki. Więcej szczegółów obok.

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Szeptanki w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Opłacenie serwisu podcastowego
  • 40 zł miesięcznie
  • 40 zł brakuje
0%
Aby regularnie publikować nowe podcasty, potrzebuję opłacić co miesiąc miejsce na serwerze podcastowym. Każda Wasza choćby najmniejsza wpłata w znaczący sposób wpłynie na realizację tego celu i pomoże utrzymać podcasty Szeptankowe, na które serdecznie zapraszam! Do usłyszenia w serwisach Spotify, Apple i Google Podcasts!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szeptanki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
30 zł
Krzysztof Radzanowski
Krzysztof Radzanowski
10 zł
Katarzyna Miś
Katarzyna Miś
15 zł
Anonimowy patron
10 zł
Magdalena Kossakowska
Magdalena Kossakowska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.