SZOK dietoterapia

W Patronite od 31.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2555

Liczba Patronów: 2594

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
120 łącznie
Dietetyczka kliniczna, która z pasją i zapałem pomaga każdemu, kto o pomoc poprosi. Przekazuje wiedzę z zakresu zdrowej diety w sposób prosty oraz merytoryczny. Jeśli chcesz, aby dieta, spełniała potrzeby Twojego organizmu, to jesteś w idealnym miejscu, aby to osiągnąć.

O Autorze

Dzień dobry kochani, 

Mam na imię Sylwia, jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Moja przygoda z dietetyką zaczęła się w 2014 roku, od tamtej pory stale rozwijam swoją pasję oraz zarażać innych zamiłowaniem do dbania o zdrowie, poprzez prawidłowe odżywianie. 

Jak to robię? 

Dzielę się wiedzą, uczę dobrych nawyków, pomagam każdemu znaleźć zdrowy kierunek w życiu. Poprzez media społecznościowe pragnę dotrzeć do jak najszerszego grona osób potrzebujących pomocy. Zdrowie jest najcenniejszą wartością w życiu człowieka, i jeśli nie zadbamy o nie, możemy je szybko stracić. Plaga chorób cywilizacyjnych się rozszerza a dobrobyt jest zarówno pomocą, jak i problemem dla człowieka. Moim celem jest więc zapobiegać temu problemowi i zadbać o zdrowie społeczeństwa, poprzez edukację żywieniową.

Czy edukacja żywieniowa jest dla Ciebie? 

Oczywiście, że tak. Ona jest dla każdego. Wiedza z zakresu zdrowego odżywiania jest niezbędna każdemu człowiekowi. Wszyscy jemy, a sposób, w jaki się odżywiamy ma bezpośrednie przełożenie na stan naszego zdrowia. Dlatego gorąco zachęcam do czynnego udziału w moich transmisjach oraz do bezpośredniego kontaktu. 

Posiadam aktywnie działają grupę w serwisie DISCORD, gdzie mam bezpośredni kontakt z moimi podopiecznymi   

Gorąco pozdrawiam,

Sylwia z SZOK Dietoterapii 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marek Chromik
Marek Chromik
Próg: 10 zł