SZOK dietoterapia

W Patronite od 31.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2591

Liczba Patronów: 2564

Zostań Patronem
1 patron
10 miesięcznie
130 łącznie

Na życie i przeżycie

2 600 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 590 zł

brakuje

Minimalna krajowa, na czynsz, rachunki i jedzenie. Dietetyka jest moim sposobem na życie, więc dzięki takiemu wsparciu będę mogła nadal rozwijać się i wspierać moich podopiecznych. Jeśli cel uda się zrealizować, nie będę musiała szukać stałej pracy, a moja edukacyjna działalność rozwinie skrzydła.

Na sprzęt i rozwój działalności

5 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 190 zł

brakuje

Kamera, światła, mikrofon, programy komputerowe. Dobra jakość wymaga dobrego sprzętu. Jeśli uda się uzyskać taką kwotę, będę mogła zaopatrzyć się w to, czego profesjonalny edukator żywieniowy potrzebuje do swojej pracy. Zapewniam, że zyskają na tym wszyscy moi wspierający.

Na remont kuchni

10 400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 390 zł

brakuje

Jednym z istotniejszych miejsc pracy dla dietetyka jest kuchnia. Jak mogłabym polecać Wam zdrowe, smaczne przepisy, gdybym sama nie gotowała? Kocham to robić i uwielbiam dzielić się moimi przepisami z moimi podopiecznymi. Gdybym tylko mogła z mojej małej kuchni stworzyć studio przystosowane do nagrywania kulinarnego show. To byłoby coś! Poradniki z cudownymi przepisami, gotowanie na żywo, to wszystko stałoby się dostępne dla Was.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marek Chromik
Marek Chromik
Próg: 10 zł