W Patronite od 30.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1381

liczba Patronów: 1415

1 patron
10 zł miesięcznie
170 zł łącznie

Serwer + koszta redakcyjne

300 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

290 zł

brakuje

Nie jest rzeczą obcą każdemu obeznanemu z sieciowym medium internaucie, że prowadzenie strony, generuje koszty. Miejsce na serwerze, poczta, opłaty związane z realizacją konkursów – tutaj nic nie jest darmo. Pierwszy próg pozwoli nam trwać w Sieci, być widzialnym, przedstawiać ofertę odbiorcy, zwanemu w tym przypadku czytelnikiem. Być może w niedalekiej przyszłości powrócić do wydawania miesięcznika.

W jaki sposób skorzysta na tym Patron?
Bez względu na wybrany próg, zostanie wpisany do aktywnej grupy redakcyjnej na naszej stronie jako Patron Szortalu. Niesie to ze sobą korzyści n.p. w postaci udziału w podziale egzemplarzy redakcyjnych naszych szortalowych literackich patronatów.

Wydawnictwo

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 990 zł

brakuje


Poniższy cel nie może być zrealizowany. Być może wrócimy do planów stworzenia Wydawnictwa, gdy okoliczności będą bardziej sprzyjające.

Wpis archiwalny:
"Bezpieczeństwo projektu. Cel, pod którym rozumiemy swobodny start pierwszych publikacji: opłacenie autorów, osób, które wykonają profesjonalną korektę, redakcję oraz skład. Tych, które stworzą grafikę okładkową, samą okładkę. Przede wszystkim, ludzi, którzy nam książki wydrukują – wiele rzeczy można wykonać we własnym zakresie, posiadając zaplecze redakcyjne, jeśli jednak nie jest się właścicielem drukarni, bez wynagrodzenia za tę usługę się nie obejdzie.

W jaki sposób skorzysta na tym Patron?
Każdy Patron, bez względu na wybrany próg, zostanie dodany do zamkniętej redakcyjnej grupy FB, gdzie będzie mógł uczestniczyć jako widz w dziele tworzenia naszych publikacji."
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni