Szparaga we własnym sosie

W Patronite od 29.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 367

Liczba Patronów: 599

Zostań Patronem
21 patronów
1 070 miesięcznie
2 745 łącznie

VIA Alpina Red Trail - marzenie długodystansowe

20 000 zł

13%

osiągnięto

17 255 zł

brakuje

Po pokonaniu Głównego Szlaku Beskidzkiego w dwie strony 1000 km nabrałam apetytu na wię cej. Od dawna już marzyłam o zatraceniu się w górach na dłuższy czas. W tym roku postawiłam wszystko na jedną kartę i postanowiłam przejść solo szlak Via Alpina Red Trail. 2650 km i 140.000 przewyższeń. Żeby jednak mieć jeszcze większą motywację pragnę ustalić rekord kobiecy.

Via Alpina Red Trail Rozpoczyna się w Trieście i kończy w Monako. Składa się ze 161 etapów. Wiedzie przez 8 krajów: Włochy, Słowenia, Niemcy, Szwajcaria, Austria, Lichtenstein, Francja i Monako.Przechodzi przez wiele masywów alpejskich Julian Alps – Karawanken – Carnic Alps – Dolomites – Zillertal – Tuxer Alps – Karwendel – Wetterstein – Lechtal Alps – Allgäu – Rätikon – Silvretta – Rhaetian Alps (Grisons/Ortles) – Lepontine Alps (Lombardy/Ticino) – Valaisian Alps – Bernese Alps – Chablais – Mont Blanc – Graian Alps (Val d’Aosta/Vanoise) – Dauphiné – Cottian Alps (Queyras/Viso) – Maritime Alps – Lower Piedmont – Ligurian Alps.

Średni czas przejścia męski to 100 dni. Kobieta pokonała go w 120 dni. Moim celem jest pokonanie tego szlaku w około 80 dni. Wyprawa będzie bardzo wymagająca, ale też niesamowita.

Zawsze odkładałam swoje „duże” marzenia na później. W tym roku poszłam na całość. Podjęłam ogromne ryzyko, żeby zrealizować to ogromne wyzwanie. Koszt wyprawy bez sprzętu to około 20.000 PLN). Faktycznie pewnie te koszty będą wyższe. Zaryzykowołam też urlop bezpłatny na ponad miesiąc. Udało mi się pozyskać kilku sponsorów sprzętowych, ale głównego niestety nie.

Wasze wsparcie pozwoli mi ze spokojniejszą głową pokonywać kolejne kilometry. Po mimo, że wyprawa jest solowa będziecie mieć w niej swój udział. Dołożycie cegiełkę do realizacji moich marzeń.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Ewelina Adamczyk
Ewelina Adamczyk
Próg: 15 zł
Sebastian Krzyszkowski
Sebastian Krzyszkowski
Próg: 25 zł
Marta Woźniak
Marta Woźniak
Próg: 25 zł
Dawid Piorek
Dawid Piorek
Próg: 100 zł
Pawel Witan
Pawel Witan
Próg: 25 zł
Viola Paul
Viola Paul
Próg: 25 zł