Stanisław Ziarko Karting Driver

W Patronite od 14.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Podwojenie możliwości treningowych w Polsce

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Przy takim wymiarze wsparcia Staś będzie miał możliwość dwukrotnie więcej trenować i szkolić się pod okiem specjalistów w swoim fachu. Wszystko to na torach w Bydgoszczy, Słomczynie, Toruniu, Poznaniu i Zielonej Górze. Partnerzy i Sponsorzy zyskają ekspozycję swojej marki na terenie naszego kraju.

Treningi we Włoszech

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Co najmniej 3 wyjazdy treningowe do Włoch. Przy takim wymiarze wsparcia Staś będzie miał możliwość uczyć się warsztatu pod okiem fachowców z kraju, w którym sport motorowy jest niczym religia. Dodatkowo zwiększą się jego możliwości treningowe w Polsce na torach w Bydgoszczy, Słomczynie, Toruniu, Poznaniu i Zielonej Górze. Partnerzy i Sponsorzy zyskają ekspozycję swojej marki na terenie naszego kraju i poza jego granicami.

Starty w zawodach zagranicznych

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Przy takim wymiarze wsparcia Staś weźmie udział w co najmniej jednych zawodach organizowanych we Włoszech gdzie wcześniej co najmniej 3 razy wyjedzie uczyć się warsztatu pod okiem fachowców z kraju, w którym sport motorowy jest niczym religia. Dodatkowo zwiększą się jego możliwości treningowe w Polsce na torach w Bydgoszczy, Słomczynie, Toruniu, Poznaniu i Zielonej Górze. Partnerzy i Sponsorzy zyskają ekspozycję swojej marki na terenie naszego kraju i poza jego granicami.

Starty w zawodach zagranicznych | Przygotowanie pod sezon 2024

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

Przy takim wymiarze wsparcia Staś weźmie udział w co najmniej jednych zawodach organizowanych we Włoszech gdzie wcześniej co najmniej 3 razy wyjedzie uczyć się warsztatu pod okiem fachowców z kraju, w którym sport motorowy jest niczym religia. Dodatkowo zwiększą się jego możliwości treningowe w Polsce na torach w Bydgoszczy, Słomczynie, Toruniu, Poznaniu i Zielonej Górze. Zabezpieczony zostanie też jego okres przygotowawczy do sezonu 2024. Partnerzy i Sponsorzy zyskają ekspozycję swojej marki na terenie naszego kraju i poza jego granicami.
Zostań Patronem
Kup na prezent