Sztuka dla ludzi

W Patronite od 20.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1863

Liczba Patronów: 2456

Zostań Patronem
1 patron
50 miesięcznie
450 łącznie
Tworzymy galerię internetową, która prezentuje i sprzedaje dzieła nieznanych jeszcze Twórców. Pragniemy, by na pierwszym planie znalazł się Artysta, który, naszym zdaniem, ma pełne prawo, by godnie żyć ze swojej pasji i talentu. Mamy misję, by to, co piękne i przy okazji polskie poszło w świat!

O Autorze

 

Galeria Sztuki Online

Sztuka dla ludzi to nazwa-idea, która w pełni oddaje charakter miejsca, do którego zapraszamy. To nasza wizja świata sztuki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Uważamy, że każdy zasługuje na wyjątkowość, trzeba tylko do niego dotrzeć. W naszej galerii internetowej dokonasz realnych zakupów z wirtualnych półek i postawisz na zdolnych Twórców, kierując się wyłącznie własnymi upodobaniami. 

Zapraszamy do świata Sztuki dla ludzi!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika