Sztuka dla ludzi

W Patronite od 20.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
450 łącznie
Tworzymy galerię internetową, która prezentuje dzieła mniej znanych Twórców. Pragniemy, by na pierwszym planie znalazł się Artysta, który, naszym zdaniem, ma pełne prawo, by godnie żyć ze swojej pasji i talentu. Mamy misję, by to, co piękne poszło w świat!

O Autorze

 

Galeria Sztuki Online

Sztuka dla ludzi to nazwa-idea, która w pełni oddaje charakter miejsca, do którego zapraszamy. To nasza wizja świata sztuki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Uważamy, że każdy zasługuje na wyjątkowość, trzeba tylko do niego dotrzeć. W naszej galerii internetowej znajdziesz zdolnych Twórców. 

Zapraszamy do świata Sztuki dla ludzi!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika