Szukając Przygody - Życie na Filipinach

W Patronite od 28.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1522

Liczba Patronów: 1516

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
180 miesięcznie
15 210 łącznie
Szukając Przygody - Życie na Filipinach!

Od 5 lat moje życie na Filipinach przerodziło się w Bloga i Kanał na Youtube (szukajacprzygody.pl) w którym pokazuje Filipiny od strony mieszkańca a nie turysty.

O Autorze

Witam, nazywam się Rafał Baran i od ponad 5 lat mieszkam i pracuję na Filipinach. Od tego też czasu dziele się swoją wiedzą na temat Filipin, ale nie z punktu widzenia turysty, ale mieszkańca :) Na Filipinach poznałem ukochaną mi Osobę Christine i to razem z nią zawarłem związek małżeński. Ponad 4 miesiące temu dołączyła do nas córka Emilia, która urodziła się również na Filipinach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie zachęcam ciebie do oglądnięcia filmu poniżej

 

 

 

Poniżej możecie zobaczyć kilka naszych zdjęć

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Adam Wyka
Adam Wyka
Próg: 5 zł
Andrzej Rzymkowski
Andrzej Rzymkowski
Próg: 100 zł
Andrzej Belczak
Andrzej Belczak
Próg: 10 zł
Sabina Mis
Sabina Mis
Próg: 5 zł
Krzysztof Żak
Krzysztof Żak
Próg: 10 zł