Szybkie Podróże

W Patronite od 18.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 119

Liczba Patronów: 163

Zostań Patronem
109 patronów
3 250 miesięcznie
29 295 łącznie

Utrzymanie infrastruktury Szybkich Podróży

60 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

60 zł miesięcznie to średni koszt utrzymania infrastruktury internetowej Szybkich Podróży (domena www.szybkiepodroze.pl oraz serwer na którym jest osadzona) oraz wlepek Szybkich Podróżników, które Wam rozdaję przy każdej okazji. Dzięki Waszemu wsparciu zadbamy o płynne i nieprzerwane życie domeny, a ja będę miał dodatkową motywację do tworzenia treści i zamieszczanie ich na serwerze. Moja strona również służy do zamawiania koszulek Szybkich Podróżników (na razie okresowo) oraz niebawem innych praktycznych gadżetów dla Wędrowca. A wlepy mam nadzieję przypominają Wam, że najtrudniejsze w podróży, jest podniesienie tyłka z kanapy i należy to zrobić bez wahania szybkim zdecydowanym ruchem.

Alpe Adria Trail

750 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Alpe Adria Trail to długodystansowy szlak trekkingowy przez Alpy o długości 750 km. Startuje się na krawędzi lodowca u podnóża najwyższej góry w Alpach Austiackich - Grossglockner (3798 m n.p.m.) i wędruje się alpejskimi dolinami i przełęczami na południe, do portu Muggia pod Triestem we Włoszech kończąc marsz na poziomie ciepłego Adriatyku. Szlak ten nazywany jest Wędrówką przez Ogród Eden i znajduje się na liście siedmiu najpiękniejszych szlaków długodystansowych NA ŚWIECIE! Mam zamiar pokazać Wam jego magiczne piękno w lipcu 2020 wędrując wśród skalistych szczytów Alp, przekraczając lodowcowe rzeki, śpiąc w dzikich zalesionych dolinach pełnych zwierzyny i kąpiąc się na koniec w Adriatyku! Żeby wyprawa doszła do skutku potrzebuję gruntownych zmian sprzętowych. To są bardzo dzikie i odludne, Alpejskie tereny, w których nie ma za dużo sklepów, aby wymienić uszkodzone elementy ekwipunku. Wszystko muszę mieć mocne, godne zaufania i przede wszystkim lekkie, aby tachać to przez alpejskie przełęcze.

Potrzebny mi nowy namiot, materac do spania, czołówka, karty pamięci, statyw, prawdopodobnie plecak. Po podliczeniu kosztu sprzętu który planuję zakupić pokazała mi się na kalkulatorze suma ponad 4000 zł... Aby uzbierać ją do czasu wyprawy, zdążyć kupić i przetestować szpej idealnie by było, gdyby co miesiąc udawało się zgromadzić 750 zł. Do tej pory sam kupowałem górski ekwipunek lub dostawałem go od sponsorów, ale tym razem mój budżet domowy tego nie udźwignie i muszę zwróć się do Was o pomoc. Nie biorę tutaj pod uwagę masy innych rzeczy, w które będę musiał się zaopatrzyć, jak bielizna z wełny merino, wysokokaloryczne jedzenie (prawdopodobnie liofilizaty), mapy i inne wydatki, o których nawet nie zdaję sobie sprawy, bo to już mój budżet domowy uniesie.

Szybki rzuca robotę

2 300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Myślałeś kiedyś, żeby rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? Albo inne Góry? Ja myślę o tym od kilku lat...

Obecnie pracuję na etacie w korpo i moje górskie marzenia są ograniczone ilością urlopu, jaki mogę wybrać, a są to marzenia ambitne. Zamiast czekać cały rok na urlop, chciałbym wędrować ze szlaku długodystansowego na szlak długodystanSowy i pokazywać Wam piękno kolenych pasm górskich przez cały rok. Moim największym marzeniem jest tworzyć dla Was bez skrępowania i stale inspirować do realizowania planów, robiąc coś więcej, niż krótkie weekendowe wypady ciągle po tych samych Górach. Głęboko wierzę, że dzięki Wam uda nam się zamienić Szybkie Podróże z pasji na styl życia. Według moich kalkulacji określona kwota pozwoli mi wyżyć i wędrować po świecie w moim charakterystycznym budżetowym stylu zapewniając Wam wartki strumień wartościowych materiałów z najpiękniejszych szlaków świata. Jeśli chcesz uczestniczyć w realizacji tego odważnego projektu, dołącz do grona Szybkich Podróżników, którzy wiedzą, że podążanie za marzeniami i dążenie do ich realizacji jest kluczową wartością życia!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Barbara Strunz
Barbara Strunz
Próg: 40 zł
Grzegorz Grygier
Grzegorz Grygier
Próg: 20 zł
strzelecszuwarek
strzelecszuwarek
Próg: 20 zł
YARO_POZnan*
YARO_POZnan*
Próg: 40 zł
Patrycja  Janik
Patrycja Janik
Próg: 20 zł
Marcin Górny
Marcin Górny
Próg: 10 zł