Szymkiewicz Współdzielnia

W Patronite od 05.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1999

Liczba Patronów: 2264

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
70 miesięcznie
12 665 łącznie
Cześć. Nazywam się Szymkiewicz. Zajmuję się pisaniem tekstów, piosenek i muzyki ilustracyjnej. Zagrałem już dużo koncertów i wiem jak to się robi i z czym to się je. Czasy jakie są, każdy widzi, więc całą moją aktywność przeniosłem do sieci. I tu pojawia się pomysł na Współdzielnie. Chodź opowiem Ci

O Autorze

CHRONOLOGICZNIE...

 

Kiedyś przezywali mnie Budyń. Czasem jeszcze tak robią. Piszę muzykę i teksty do niej, czasem wiersz, muzykę ilustracyjną do spektakli. Dawno temu założyłem zespół "Pogodno" z którym nagrałem kilka płyt. nagrałem też moje własne, z innymi zespołami. A i jedną dla dzieci. Czasem piszę teksty na zamówienie. Jednak większość moich aktywności stanowiły zawsze koncerty. Bezpośredni kontakt z ludźmi, współdzielenie emocji i energii i improwizowanie/reagowanie na nowe miejsca i ludzi, to coś, co zawsze sprawiało mi ogromną radość, którą dzieliłem się ze sceny. 

Przyszła kwarantanna i w zasadzie od marca cała moja branża stanęła. Susza rządzi naszym światem i nie widać kiedy zacznie padać. W związku z powyższym, całą swoją aktywność przeniosłem do sieci. Od marca zacząłem projekt "zapiski z oblężonego miasta". Pisałem piosenki, wiersze, na gorąco powstawały klipy i od razu wszystko to trafiało do sieci. Zacząłem grać regularnie koncert online, w środę o szóstej. Koncert na których piosenki powstawały na oczach gości porannych spotkań, wspólnie braliśmy udział w procesie twórczym!

https://www.facebook.com/490261257663266/videos/319356859088181

W wakacje powstały piosenki do wierszy Rumiego, 13-to wiecznego sufickiego poety. 

https://www.facebook.com/490261257663266/videos/3635010216537787

Żeby móc dalej pisać "zapiski z oblężonego miasta" potrzebuję pomocy, współdziałania, współuczestnictwa. Miotałem się szukając rozwiązań, aż przyjaciel powiedział mi, że to rozwiązanie już istniej i nazywa się Patronite. Tak powstał pomysł na Współdzielnię, a Patronite jest idealnym miejscem żeby powołać ją do życia

 

 

  

 

ZRÓBMY TO RAZEM

Tematów na wspólne przedsięwzięcia jest już lista. Nagranie już gotowego materiału w formie koncertu z zaproszonymi gośćmi. Oprócz porannych act-ów, granie koncertów w "ludzkich godzinach" z przyjaciółmi, gośćmi. Już nie ode mnie z pokoju, ale z ciekawych miejsc. Online, ale też z rejestracją. Wizyty u innych muzyków z kamerą i podpatrywanie jak sobie radzą z życiem w cieniu epidemii. Rozmowy, wspólne snucie planów na przyszłość i dzielenie się pomysłami jak nie oszaleć w świecie który już oszalał :)

 

 

 

 

OD CZEGO ZACZĄĆ ?

Potrzebni jesteście Wy mecenasi Współdzielni, Majorzy Donacyjni przedsięwzięcia. Piosenki, wiersze napisane. Pomysły na ciąg dalszy gotowe. Teraz piłeczka po Waszej stronie

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Monika Piskurevič
Monika Piskurevič
Próg: 20 zł
Jakub Krzyżosiak
Jakub Krzyżosiak
Próg: 50 zł
Maciej Nawrocki
Maciej Nawrocki
Próg: 50 zł
olecka
olecka
Próg: 20 zł
Maja Zaczek
Maja Zaczek
Próg: 50 zł