Avatar użytkownika

TANK HUNTER

81
patronów
2 950 
miesięcznie
143 245 
łącznie
81
patronów
2 950 zł 143 245 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
96 dostępnych miejsc
WOW! Doceniamy ten krok! Zostałeś Patronem projektu Tank Hunter! Dziękujemy!
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
34 dostępne miejsca
Zostałeś Patronem projektu Tank Hunter - Łowca czołgów! Dziękujemy! To wiele dla nas znaczy. Twoje imię i nazwisko pojawi się na specjalnej planszy z podziękowaniami! Dzięki Tobie nasz kanał może się rozwijać!
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
51 dostępnych miejsc
Dziękujemy za konkretne wsparcie! Zostałeś naszym złotym patronem, którego imię i nazwisko wymienimy w programie - odczytamy je w trakcie trwania programu! raz jeszcze dziękujemy! To ogromny zastrzyk dla rozwoju naszego kanału!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
37 dostępnych miejsc
Uprzejmie dziękujemy bogaty Patronie! Odwdzięczymy się podwójnie: po pierwsze zadedykujemy Tobie nasz film -Twoje imię i nazwisko pojawi się w pierwszych minutach materiału, odczytamy je i podziękujemy. Po drugie - nagramy krótki film specjalnie dla Ciebie (oczywiście z miejsca akcji) - prześlemy go na wskazany adres mailowy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora TANK HUNTER w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Fascynujące przygody Mateusza "Łowcy Czołgów" - niestrudzonego eksploratora, który tajemnice techniki militarnej ma w jednym palcu.
Poszukiwania reliktów z czasów drugiej wojny światowej, zwiedzanie pól bitew, rekonstrukcje walki i prawdziwe skarby!
Sprawdź sam!

Kim jest Tank Hunter?

 

Mateusz "Tank Hunter" Deling - eksplorator, muzealnik, kolekcjoner pojazdów pancernych z czasów drugiej wojny światowej - Łowca czołgów! Wraz z ekipą filmową przemierza miejsca bitew pancernych, by wzbogacić Waszą wiedzę na temat historii największego w dziejach konfliktu. Niestrudzenie poszukuje, wykopuje i odtwarza niezwykłe relikty z przed ponad 70 lat! Doskonała, filmowa jakość produkcji, najciekawsze tematy i mnóstwo pozytywnej energii.

 

 

 

Co zobaczysz w naszym programie?

 

Tank Hunter to cykl programów historycznych - skupiamy się głównie na tematyce drugiej wojny światowej. W naszych materiałach znajdziecie jednak dużo więcej - chcemy wciągnąć Was w przygodę z odkrywaniem historii - będzie jak w filmach o Indianie Jonesie!

 

Dlaczego prosimy o wsparcie?

 

Tematyka eksploracyjna wymaga tygodni, a czasem miesięcy przygotowań. Sprawdzanie miejsc, przygotowywanie dokumentacji, proces wydobycia i odtwarzania pojazdów - to niemałe koszty. Dochodzi do tego produkcja filmowa. Każde wsparcie jest na wagę złota!!! Z góry dziękujemy!

Cele Autora

Poszukiwania ENIGMY!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 2 050 zł brakuje
59%
Rozpoczynamy poszukiwania legendarnej maszyny szyfrującej Enigma! Chcemy odwiedzić miejsca znane i nieznane związane z maszyną, której kod wydawał się Niemcom nie do rozszyfrowania, a której tajemnicę złamali polscy kryptolodzy! Pomóżcie nam zebrać kwotę, która częściowo pokryje koszty paliwa i kliku noclegów. Pozwolenia, ew. wyjazdy zagraniczne, całą papierkową robotę bierzemy na siebie! To będzie przygoda! Czy uda nam się odnaleźć Enigmę? Wielu próbowało! Musi się udać!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora TANK HUNTER już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paweł Kuligowski
Paweł Kuligowski
30 zł
Piotr Młynarczyk
Piotr Młynarczyk
30 zł
Robert Nidzgorski
Robert Nidzgorski
30 zł
Tomasz Ciuruś
Tomasz Ciuruś
30 zł
Michal Kapiec
Michal Kapiec
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.