TANK HUNTER

W Patronite od 09.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 150

Liczba Patronów: 197

Zostań Patronem
Kup na prezent
98 patronów
3 430 miesięcznie
75 290 łącznie
Fascynujące przygody Mateusza "Łowcy Czołgów" - niestrudzonego eksploratora, który tajemnice techniki militarnej ma w jednym palcu. Poszukiwania reliktów z czasów drugiej wojny światowej, zwiedzanie pól bitew, rekonstrukcje walki i prawdziwe skarby! Sprawdź sam!

O Autorze

Kim jest Tank Hunter?

 

Wyjaśniamy!

 

Mateusz "Tank Hunter" Deling - eksplorator, muzealnik, kolekcjoner pojazdów pancernych z czasów drugiej wojny światowej - Łowca czołgów! Wraz z ekipą filmową przemierza miejsca bitew pancernych, by wzbogacić Waszą wiedzę na temat historii największego w dziejach konfliktu. Niestrudzenie poszukuje, wykopuje i odtwarza niezwykłe relikty z przed ponad 70 lat! Doskonała, filmowa jakość produkcji, najciekawsze tematy i mnóstwo pozytywnej energii.

 

Zobacz trailer naszego programu!

 

 

Co zobaczysz w naszym programie?

 

Tank Hunter to cykl programów historycznych - skupiamy się głównie na tematyce drugiej wojny światowej. W naszych materiałach znajdziecie jednak dużo więcej - chcemy wciągnąć Was w przygodę z odkrywaniem historii - będzie jak w filmach o Indianie Jonesie!

 

Dlaczego prosimy o wsparcie?

 

Tematyka eksploracyjna wymaga tygodni, a czasem miesięcy przygotowań. Sprawdzanie miejsc, przygotowywanie dokumentacji, proces wydobycia i odtwarzania pojazdów - to niemałe koszty. Dochodzi do tego produkcja filmowa. Każde wsparcie jest na wagę złota!!! Z góry dziękujemy!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika