Avatar użytkownika

https://targ.info

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Targ.info - Internetowe targowisko w Twojej okolicy

Geneza i opis targ.info

Jakiś czas temu szukając lokalnych ekologicznych produktów ekologicznych produktów spożywczych  zauważyliśmy, że dużym problemem jest zdobycie informacji, kto i co sprzedaje w okolicy. Artykuły spożywcze takie jak mleko, jajka czy warzywa są szeroko dostępne w każdym supermarkecie, ale jeśli chcemy kupić rodzimy produkt od rolnika z okolicy, pojawia się problem.

Jest pomysł! Portal z mapą produktów ekologicznych. Tak powstał http://targ.info

targ.info

Strona właśnie została opublikowana i można z niej korzystać bez żadnych opłat zarówno dla kupujących jak i sprzedających. Funkcjonalność strony jest ciągle rozwijana i optymalizowana. W tej chwili  lista planowanych ulepszeń zawiera ponad 100 zmian które chcemy wprowadzić żeby strona była bardziej użyteczna i wygodna w obsłudze. Najważniejsze z nich to:

  • Możliwość zrecenzowania produktu / sprzedawcy
  • Dodanie kalendarium imprez lokalnych - w tym lokalnych targowisk
  • Utworzenie bloga
  • Umożliwienie zgłoszenia problemu ze sprzedawcą / z towarem
  • Tworzenie stron "O Mnie" które sprzedawcy będą mogli sami edytować
  • Rozbudować kategorie i podkategorie produktów
  • Dodanie możliwości zamówienia przyszłych plonów
  • Dużo innych zmian i ulepszeń portalu!

Dlaczego zbiórka i dla kogo przeznaczony jest portal targ.info?

To proste, ten projekt jest dla ludzi - dla nas wszystkich. Wierzymy w to, że dzięki niemu świat może stać się lepszy. Niestety obecnie pracujemy nad nim po godzinach i nie mamy funduszy na jego promocję.

Wasze wsparcie pomoże przede wszystkim wypromować inicjatywę targ.info, a poza tym będziemy mogli na niego poświęcić więcej czasu w godzinach pracy.

Mamy nadzieję że "zarazimy” Was naszą pasją w realizacji tego projektu i że już niedługo każdy z Was będzie mógł sprzedać swoje ekologiczne produkty lub kupić je od znajomego okolicznego producenta.

A tak wygląda obecnie podstrona oferty:

O nas

Jesteśmy grupą sprawdzonych ludzi. Doświadczenie zdobyliśmy pracując dla różnych firm w Polsce i za granicą nad dużymi projektami o zasięgu miedzynarodowym. Tworząc strony internetowe pracujemy wg określonych wypracowanych etapów, dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. 

Nasz zespół to:

Marcin Dancewicz - programista z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym. W zespole jest odpowiedzialny głównie za PHP oraz serwery.

Leszek Pawłusiów - programista "frontendowiec". Ma szeroki zasób wiedzy i odpowiada za funkcjonalność strony, czyli JavaScript, HTML i CSS.

Tomasz Reksa - grafik, odpowiada za wygląd strony, branding, kolory, banery oraz media społecznościowe.
 

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą inicjatywą!