https://targ.info

W Patronite od 07.10.2019

Targ.info - Internetowe targowisko w Twojej okolicy

O Autorze

Geneza i opis targ.info

Jakiś czas temu szukając lokalnych ekologicznych produktów ekologicznych produktów spożywczych  zauważyliśmy, że dużym problemem jest zdobycie informacji, kto i co sprzedaje w okolicy. Artykuły spożywcze takie jak mleko, jajka czy warzywa są szeroko dostępne w każdym supermarkecie, ale jeśli chcemy kupić rodzimy produkt od rolnika z okolicy, pojawia się problem.

Jest pomysł! Portal z mapą produktów ekologicznych. Tak powstał http://targ.info

targ.info

Strona właśnie została opublikowana i można z niej korzystać bez żadnych opłat zarówno dla kupujących jak i sprzedających. Funkcjonalność strony jest ciągle rozwijana i optymalizowana. W tej chwili  lista planowanych ulepszeń zawiera ponad 100 zmian które chcemy wprowadzić żeby strona była bardziej użyteczna i wygodna w obsłudze. Najważniejsze z nich to:

 • Możliwość zrecenzowania produktu / sprzedawcy
 • Dodanie kalendarium imprez lokalnych - w tym lokalnych targowisk
 • Utworzenie bloga
 • Umożliwienie zgłoszenia problemu ze sprzedawcą / z towarem
 • Tworzenie stron "O Mnie" które sprzedawcy będą mogli sami edytować
 • Rozbudować kategorie i podkategorie produktów
 • Dodanie możliwości zamówienia przyszłych plonów
 • Dużo innych zmian i ulepszeń portalu!

Dlaczego zbiórka i dla kogo przeznaczony jest portal targ.info?

To proste, ten projekt jest dla ludzi - dla nas wszystkich. Wierzymy w to, że dzięki niemu świat może stać się lepszy. Niestety obecnie pracujemy nad nim po godzinach i nie mamy funduszy na jego promocję.

Wasze wsparcie pomoże przede wszystkim wypromować inicjatywę targ.info, a poza tym będziemy mogli na niego poświęcić więcej czasu w godzinach pracy.

Mamy nadzieję że "zarazimy” Was naszą pasją w realizacji tego projektu i że już niedługo każdy z Was będzie mógł sprzedać swoje ekologiczne produkty lub kupić je od znajomego okolicznego producenta.

A tak wygląda obecnie podstrona oferty:

O nas

Jesteśmy grupą sprawdzonych ludzi. Doświadczenie zdobyliśmy pracując dla różnych firm w Polsce i za granicą nad dużymi projektami o zasięgu miedzynarodowym. Tworząc strony internetowe pracujemy wg określonych wypracowanych etapów, dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko. 

Nasz zespół to:

Marcin Dancewicz - programista z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym. W zespole jest odpowiedzialny głównie za PHP oraz serwery.

Leszek Pawłusiów - programista "frontendowiec". Ma szeroki zasób wiedzy i odpowiada za funkcjonalność strony, czyli JavaScript, HTML i CSS.

Tomasz Reksa - grafik, odpowiada za wygląd strony, branding, kolory, banery oraz media społecznościowe.
 

Dziękujemy za zapoznanie się z naszą inicjatywą!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)