Teach for Poland

W Patronite od 24.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 681

Liczba Patronów: 979

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
570 miesięcznie
4 221 łącznie

Projekt Społeczny

5 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

4 430 zł

brakuje

Chcemy, aby nasi EduLiderzy i EduLiderki podczas pracy w szkole wyszli również poza jej ramy i lepiej zrozumieli społeczność lokalną zgromadzoną wokół niej. Ważnym elementem programu będzie realizowany przez każdego EduLidera i każdą EduLiderkę projekt odpowiadający na realny problem czy wyzwanie z jakim mierzy się lokalna społeczność.

EduLiderzy i EduLiderki będą koordynowali projekt, ale główną odpowiedzialność za jego realizację będą ponosić dzieci. To one będą definiowały wyzwanie, które chcą zaadresować, planowały i rozdzielały obowiązki, angażowały rodziców i resztę społeczności szkolnej, dysponowały budżetem. Realizacja projektu ma nie tylko odpowiedzieć na realną bolączkę danej społeczności, ale przede wszystkim pokazać, że dzięki współpracy, empatii i komunikacji można razem wiele osiągnąć.

Pozwólmy dzieciom działać! Niech poczują swoją siłę i moc poprzez niesienie pomocy swoim kolegom, sąsiadom, klimatowi albo bezbronnym istotom. Dajmy im szansę poznać, że to niekoniecznie oceny, ale gorące serca czynią z nich wartościowych członków naszego społeczeństwa.

Mamy nadzieję, że nasze projekty zwiększą sprawczość dzieci i ich społeczności lokalnej, i będą inspiracją do realizacji kolejnych wspólnych inicjatyw wzmacniających ich relacje i poczucie wspólnoty.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Agnieszka Czyżak
Agnieszka Czyżak
Próg: 25 zł
Sławek Nabrdalik
Sławek Nabrdalik
Próg: 100 zł
Tatiana Terteriani
Tatiana Terteriani
Próg: 15 zł
Jarek Potiuk
Jarek Potiuk
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Ana Saldarriaga
Ana Saldarriaga
Próg: 15 zł