W Patronite od 21.04.2020

Teatr Kultureska to teatr dla dzieci, który przez od 6 lat bawi najmłodszych na scenach w całej Polsce i poza granicami naszego kraju! Teatr to nie tylko działalność, ale ogromna pasja ludzi, którzy go tworzą. Teraz działamy w sieci #kulturawsieci

O Autorze

Teatr Kultureska to teatr dla dzieci, ale nie taki zwykły - tylko wyjątkowy. Co sprawia, że jest niepowtarzalny? Ludzie, którzy go tworzą. Wszystkie osoby zaangażowane w jego działalność tworzą z ogromną pasją i miłością do sztuki. 

Od 6 lat wystawiamy spektakle w całej Polsce, stacjonarnie w Krakowie na ul. Łokietka 60, a także wyjazdowo poza granicami kraju.

Każdy ze spektakli był całkowicie oryginalny - oparty na na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki zawsze śpiewaliśmy dla dzieci na żywo. Dbaliśmy o oprawę sceniczną - tworząc dla swoich widzów teatralny świat poprzez niepowtarzalne kostiumy, scenografię i wyjątkowe efekty sceniczne.  Nasze zabawne postaci zyskały aprobatę setek tysięcy dzieci.

Ze sceny bawiliśmy widzów w różnym wieku i rozkochiwaliśmy młodych ludzi w teatrze. Bardzo chcemy nadal działać - dlatego ważne jest wasze wsparcie!

Jesteśmy teatrem prywatnym, który tworzy spektakle bez jakichkolwiek dotacji publicznych. Jak każda firma działamy tylko w oparciu o to, co zarobimy. W dobie koronawirusa pozostajemy bez pracy i bez dochodów.

Mimo, że sceny są zamknięte, a my pozostajemy w domu, nie porzucamy jednak sztuki. Specjalnie dla naszych widzów i fanów, a także wszystkich dzieci pozostających w domach tworzymy obecnie autorskie audiobooki:

 

Jeżeli chcecie dodać nam otuchy w tym trudnym czasie i pomóc nam po nim wrócić na ukochane teatralne deski - wesprzyjcie naszą działalność!

 

Planujemy kolejne działania w sieci - pomóżcie nam przygotowywać dla Waszych dzieci wartościową rozrywkę!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)