Avatar użytkownika

Teatr Kultureska

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Teatr Kultureska to teatr dla dzieci, który przez od 6 lat bawi najmłodszych na scenach w całej Polsce i poza granicami naszego kraju! Teatr to nie tylko działalność, ale ogromna pasja ludzi, którzy go tworzą. Teraz działamy w sieci #kulturawsieci

Teatr Kultureska to teatr dla dzieci, ale nie taki zwykły - tylko wyjątkowy. Co sprawia, że jest niepowtarzalny? Ludzie, którzy go tworzą. Wszystkie osoby zaangażowane w jego działalność tworzą z ogromną pasją i miłością do sztuki. 

Od 6 lat wystawiamy spektakle w całej Polsce, stacjonarnie w Krakowie na ul. Łokietka 60, a także wyjazdowo poza granicami kraju.

Każdy ze spektakli był całkowicie oryginalny - oparty na na autorskim scenariuszu i bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki zawsze śpiewaliśmy dla dzieci na żywo. Dbaliśmy o oprawę sceniczną - tworząc dla swoich widzów teatralny świat poprzez niepowtarzalne kostiumy, scenografię i wyjątkowe efekty sceniczne.  Nasze zabawne postaci zyskały aprobatę setek tysięcy dzieci.

Ze sceny bawiliśmy widzów w różnym wieku i rozkochiwaliśmy młodych ludzi w teatrze. Bardzo chcemy nadal działać - dlatego ważne jest wasze wsparcie!

Jesteśmy teatrem prywatnym, który tworzy spektakle bez jakichkolwiek dotacji publicznych. Jak każda firma działamy tylko w oparciu o to, co zarobimy. W dobie koronawirusa pozostajemy bez pracy i bez dochodów.

Mimo, że sceny są zamknięte, a my pozostajemy w domu, nie porzucamy jednak sztuki. Specjalnie dla naszych widzów i fanów, a także wszystkich dzieci pozostających w domach tworzymy obecnie autorskie audiobooki:

 

Jeżeli chcecie dodać nam otuchy w tym trudnym czasie i pomóc nam po nim wrócić na ukochane teatralne deski - wesprzyjcie naszą działalność!

 

Planujemy kolejne działania w sieci - pomóżcie nam przygotowywać dla Waszych dzieci wartościową rozrywkę!