techsetter

W Patronite od 02.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
300 łącznie

Co dwie głowy, to nie jedna

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

20 000 zł

brakuje

Co dwie głowy, to nie jedna. Szczególnie głowy mieszczące w sobie IQ zdecydowanie ponad przeciętną. Marzymy o powiększeniu naszego zespołu redakcyjnego o kolejnych bystrzaków, by produkować jeszcze większą ilość unikatowych treści. Twoje wsparcie pomoże zasilić nasze szeregi oraz pozyskać nietuzinkowych autorów zewnętrznych. Taka kwota pozwoli nam na publikację tygodniowo co najmniej 7 dodatkowych, oryginalnych materiałów dziennikarskich poświęconych bieżącym wydarzeniom ze świata nowych technologii.

W Techsetterze doskonale rozumiemy, że pasja do technologii nie ma płci. Dlatego chcemy też oddać więcej głosu dziewczynom, które mają w tym temacie wiele do powiedzenia. Z Twoją pomocą na naszym portalu pojawi się dodatkowa sekcja w której kobiety będą miały zawsze decydujący głos.

Wspierając nas w rozwijaniu zespołu pomagasz pokryć brakujące 15% kosztów, które chcemy przeznaczyć na rozwój portalu. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za ten gest.

Laptop, kamera, akcja!

30 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

30 000 zł

brakuje

Chcemy więcej! Na YouTube jesteśmy już od pewnego czasu, ale najwyższa pora rozwinąć nasz kanał o kolejne kategorie i dziesiątki nowych, dających do myślenia filmów. Jeszcze więcej profesjonalnych produkcji, rzetelnych recenzji i ciekawych dyskusji. Daj nam suba i zostań naszym Patronem! Taka kwota pozwoli nam dodatkowo na zakup i opłacenie wszystkich niezbędnych licencji, wyposażenie się w nowy sprzęt (lepsze mikrofony czy lampy, a może nawet nową kamerę!), a z czasem – publikację nawet 2 unikatowych filmików tygodniowo. Pomożecie?
Zostań Patronem