TECHSPRESSO.CAFE

W Patronite od 08.04.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 386

Liczba Patronów: 297

Zostań Patronem
Kup na prezent
72 patronów
1 580 miesięcznie
31 635 łącznie
TECHSPRESSO.CAFE to newsletter, który pomoże Ci podejmować najlepsze wybory w oparciu o sprawdzone informacje, zrozumienie i wiedzę na temat najważniejszych wydarzeń świata nowych technologii, internetu, mediów i trendów.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Gosia Fraser. Większość z Was zna mnie zapewne z pracy dziennikarskiej, w której od wielu lat zajmuję się tematyką cyberbezpieczeństwa i prywatności. Moje artykuły i wypowiedzi można przeczytać m.in. na łamach Polskiej Agencji Prasowej, Cyberdefence24, Niebezpiecznika, Zaufanej Trzeciej Strony, "Visegrad Insight" i serwisu Res Publica, a także np. brytyjskiej edycji magazynu "Wired".

*

NOWE TECHNOLOGIE ZMIENIAJĄ NASZE ŻYCIE. 

Codziennie, w każdej jego dziedzinie.

TECHSPRESSO.CAFE powstało po to, by prostym językiem opowiadać o tym, jak wpływają na nasz świat - w tym na społeczeństwo, politykę, pracę, edukację, a nawet relacje międzyludzkie.

Chcę, aby moje newslettery były dla Was rzetelnym źródłem informacji - tak, jak w swojej codziennej pracy, tak w ich redakcji zachowuję najwyższe standardy dziennikarskie i działam rzetelnie oraz transparentnie.

Moją misją jest szeroka edukacja na tematy związane z rozwojem nowych technologii i świata cyfrowego - realizuję ją również na INSTAGRAMIE, gdzie uczę, jak bezpiecznie korzystać z internetu i innych usług.

Właśnie dlatego założyłam profil na Patronite - chcę tworzyć dla Was treści, ale nie ukrywam - to wymaga zarówno nakładów pracy, jak i wkładu finansowego.

W newsletterach TECHSPRESSO.CAFE jasno, ale wyczerpująco tłumaczę zagadnienia związane z tematami takimi, jak:

 • prywatność i ochrona danych osobowych
 • cyberbezpieczeństwo
 • sztuczna inteligencja i jej problemy
 • gospodarka cyfrowa
 • wpływ rozwoju technologii na geopolitykę
 • problemy dezinformacji i fałszywych wiadomości
 • zmiany w świecie mediów tradycyjnych i cyfrowych
 • psychologia internetu

 

Szanuję Twój czas!

W TECHSPRESSO.CAFE nie znajdziesz reklam i nieoznaczonych materiałów sponsorowanych, a zatem nie bądź obojętny - grosza rzuć dziennikarce!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Magda Petela
Magda Petela
Próg: 30 zł
Jarek Przeczek
Jarek Przeczek
Próg: 10 zł
Paweł Deyk
Paweł Deyk
Próg: 10 zł
Klara Michalska
Klara Michalska
Próg: 10 zł