Telewizja Wzgórz Trzebnickich

W Patronite od 13.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
30 łącznie
Jesteśmy młodymi, ambitnymi ludźmi z Powiatu Trzebnickiego, którzy z pasji i patriotyzmu lokalnego stworzyli portal informujący mieszkańców o tym co dzieje się w okolicy. Produkujemy reportaże, wydajemy serwis informacyjny REGIO NEWS, transmitujemy na żywo rozgrywki sportowe.

O Autorze

Telewizja Wzgórz Trzebnickich

Pomysł o powstaniu telewizji z naszego powiatu (tzn. Powiatu Trzebnickiego) przyszedł nam do głowy już  dawno. Nam, czyli dwóm osobom którzy, urodzili się i wychowali w Powiecie Trzebnickim. Jesteśmy kochającą się parą i uwielbiamy pracę za kamerą, dokumentowanie ulotnych chwil zarówno w formie dokumentu jak i wydarzeń kulturalnych. Paweł jest wirtuozem "obrazka" , a ja (Paulina) doskonale sprawdzam się w montażu naszych projektów oraz ostatnio w roli dziennikarki. Od końca lutego wprowadziliśmy serwis informacyjny REGIO NEWS, który chcielibyśmy regularnie co tydzień wydawać. Jest to nasza praca i pasja jednocześnie. Postawiliśmy wszystko na jedną kartę! Zajmujemy się głownie prowadzeniem telewizji, mamy mnóstwo pomysłów i projektów do zrealizowania. Jedno czego nam potrzebne do pełni szczęścia to Wasze wsparcie, abyśmy mogli dalej tworzyć i działać.

Prowadzimy Telewizję Wzgórz Trzebnickich już ok. 2 lata, które będziemy świętować w lipcu 2020 r.

Wyprodukowaliśmy ok. 300 reportaży z naszego powiatu. Docieramy do ponad 100 tys. odbiorców poprzez zasięgi organiczne mając zaledwie 4 tys. followersów na Facebook. Dla niektórych to niewiele, dla Nas to dużo. Posiadamy również stronie internetową, którą sami stworzyliśmy od podstaw www.TelewizjaWzgorzTrzebnickich.pl

Stworzyliśmy programy z których jesteśmy dumni:)

1. ,,Wzgórza bliżej kultury'' - program o lokalnych artystach

https://vimeo.com/manage/297047071/general

https://vimeo.com/manage/291517059/general

2. ,,Sportowe wzgórza LIVE'' - program sportowy transmitowany na żywo, meczy piłki ręcznej I ligi mężczyzn

https://www.facebook.com/tvwzgorztrzebnickich/videos/499490180749234/

3. ,,Serwis Informacyjny REGIO NEWS- program informacyjny podsumowanie tygodnia

https://vimeo.com/manage/396979107/general

4. Pomagamy w przeróżnych zbiórkach charytatywnych m.im.: zbiórek żywności dla zwierząt, zbiórki żywności itp.

https://vimeo.com/375907316 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/tvwzgorztrzebnickich/videos/628829284574348/


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika